Kripto HaberleriBitcoin2022'de Hangi Altcoinler Ön Plana Çıkacak? Bitcoin Rallisi Devam Edecek Mi?

2022’de Hangi Altcoinler Ön Plana Çıkacak? Bitcoin Rallisi Devam Edecek Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2021 yılı sonuna geldiğimiz bu günlerde 2022 yılı için Bitcoin ve kripto para tahminleri yapılmaya başlandı.

Michael van de Poppe, Lark Davis ve PlanB gibi popüler analistler 2022 yılının ilk çeyreğinde Bitcoin’in yeni bir rekor kıracağını ve altcoin rallisini tetikleyeceğini söylerken Mike Novogratz, 2022 yılının ilk çeyreğinde piyasanın yeni bir ralliye başlama ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyor.

Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili yaptığı dikkat çekici yorumlarla adından sıkça söz ettiren Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz CNBC ile yaptığı yakın tarihli bir röportajda 2022 yılı için Bitcoin tahminini paylaştı.

Bitcoin ve kripto paraların 2022’ye yükseliş ile başlamayacağını söyleyen Novogrtaz, kripto paranın yükseliş senaryosunun aksine yatay yada aşağı yönlü hareket edebileceğini belirtti.

“Bitcoin ve diğer kripto paralar zirvelerden çok uzaklaştı. O yüzden şimdi ağır işlem görüyorlar.”

Orta vadede kripto para piyasasının durumu ile ilgili endişelenmediğini söyleyen ünlü CEO, buna gerekçe olarak yatırımcıların sürekli olarak kripto para piyasasına giriş yapmasını gösterdi.

Bitcoin konusnda iyimserliğini koruduğunu söyleyen Mike Novogratz  daha önce ifade ettiği “Boğalar muhtemelen 42.000 $’lık önemli destek seviyesini tutacak.” düşüncelerini yineledi.

Novogratz son olarak DeFi projelerine 2021 yılında yatırımcıların pek ilgi göstermediğini ancak 2022 yılının DeFi yılı olacağını ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları