Haberler

28 Şubat’ta Kripto Paraların Dengesi Değişebilir: Tron Hard Forku!

TRON (TRX) 28 Şubat'ta hard fork gerçekleştirecek olduğu açıklandı.

Justin Sun tarafından yapılan basın açıklamasında 28 Şubat’ta TRON (TRX) hard forkunun gerçekleştirilecek olduğu açıklandı. Sun, kripto parasının geleceğinin hard fork ile daha iyi olacağını düşünürken, yatırımcılar, kripto para hard forklarından dolayı endişe yaşadıklarını ve Ethereum hard forkundan dolayı yaşadıkları endişenin devamında TRON (TRX) hard forkunun büyük bir piyasa düşüşünü tetikleyebilecek olduğunun farkında. Bitcoin sahipleri Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra piyasanın beklenmedik oranda düşmesinin çok büyük sonuçlarının olduğunu ve kripto para birimlerinden elde ettikleri zararın çok büyük olduğunu gördüklerinden ötürü hard forklara güvenmiyorlar.

TRON (TRX) hard forkunun bu ay sonunda yapılacak olduğunu açıklayan Sun, hard fork hakkında fazla açıklama ise yapmadı. Bitcoin Cash hard forkundan bir süre sonra Bitcoin dahil tüm kripto para piyasasında düşüş olmuş olması ve piyasa hacminin beklenmedik oranda milyarlarca dolar düşmesi yatırımcıların o dönem tepkisini çekmişti. TRON (TRX) hard forkunun piyasada Ethereum hard forku ile arka arkaya gelecek olmasının piyasayı daha çok etkileyebilecek olduğunu düşünen analistler ise, 2 hard forkun arka arkaya olmasının yatırımcılar için beklenmedik oranda bir düşüşe sebep olabilecek olduğunu düşünmekte. Alex Kruger’e göre Ethereum hard forku piyasada çok büyük düşüşe sebep olmayacak ve belirgin bir düşüş yaşanacak ancak rekor seviyede düşüş yaşanmayacak. Bazı farklı analistler ise kripto para fiyatlarının ve piyasa hacminin muazzam oranda düşecek olduğunu tahmin ediyorlar.

TRON (TRX) hard forkunun ortaya çıkmış olması ve beklenmedik anda yapılabilecek olması, piyasada daha kritik bir sonuç yaratabilir ve yatırımcılar açısından beklenmedik bir piyasa fiyat ve hacim düşüşüne sebep olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu