binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnaliz291 Milyar Doları Yöneten Ünlü İsimden Bitcoin İçin İddialı Tahmin!

291 Milyar Doları Yöneten Ünlü İsimden Bitcoin İçin İddialı Tahmin!

291 milyar doları yöneten Ric Edelman, Bitcoin fiyatına dair cesur bir tahmin yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yahoo Finance’a konuşan finansal danışmanlık şirketi Edelman Financial Engines’in kurucusu Ric Edelman, Bitcoin’in geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

291 milyar doları yöneten ünlü isim Bitcoin fiyatı için çarpıcı bir tahminde bulundu ve Bitcoin’in fiyatının 420.000 dolara yükselebileceğini savundu.

Bu tahminini Bitcoin’e yönelik artan küresel tahsise dayandıran Edelman, spot BTC ETF’lerine yatırım yapmanın faydalarını açıkladı.

ETF’leerin Bitcoin’e ulaşmanın kolay bir yolu olduğunu belirten ünlü isim ayrıca çok da ucuz olduğunu söyledi.

“Spot Bitcoin ETF’lerinin inanılmaz derecede ucuz olduklarını düşünüyorum. Coinbase veya başka bir kripto para borsasına gidip bir aracılık hesabında olmaktan daha ucuzlar.

ETF’ler BTC yatırım sürecini basitleştirecek ve daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayacak.
Bu da fiyatın artmasını sağlayacak.

Zira hesaplamalarına göre, tüm küresel varlık sahipleri varlıklarının yalnızca %1’ini Bitcoin’e tahsis etse, bu yalnızca Bitcoin için 7,4 trilyon dolarlık bir piyasa değeri anlamına gelecektir. Bu da BTC fiyatının 420 bin dolar gibi rakamlara ulaşabileceği anlamına geliyor.”

Ethereum ETF’leri İlk Retleri Alacak!

Edelman BTC için iyimser düşünmesine rağmen yatırımcıları regülasyonlardaki belirsizliğe, olası yeni davalara ve dolandırıcılığa karşı uyardı.

Ayrıca Edelman, kaçırma korkusuna (FOMO) kapılıp yatırım yapanları da eleştirerek, FOMO yatırımını zayıf bir yatırım mantığı olarak nitelendirdi.

Son olarak Ethereum ETF’leriyle ilgili de bir değerlendirme yapan ünlü isim, SEC’in ilk ETH ETF başvurularını reddetmesini beklediğini ancak ETH için ETF onaylarının yıl sonuna kadar gelebileceğini iddia etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail