fbpx
Haberler

”3.5 Milyon İndirildi, 3 Milyon Kullanımı Var”

Bitcoin.com CEO'su Roger Ver.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, Bitcoin.com kripto para cüzdanının 3.5 milyon kez indirildiğini ve güvenilir cüzdanın 3 milyon kadar kişinin kullandığını açıkladı. İnsanların kripto para cüzdanı aramasına gerek olmadığını, hem güvenilir, gizli ve kolay kullanıma sahip Bitcoin.com’a ait kripto para cüzdan uygulamasını kullanmalarını öneren Ver, ”kripto para cüzdanı olarak çok gizli, güvenli ve kolay olan bir hizmet sunuyoruz” dedi.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, bugüne kadar 3.5 milyon kez indirilme rakamına sahip olan ve 3 milyon kişi tarafından kullanılan kripto para cüzdanının yatırımcıların ilgisini gördüğünü ve kripto para cüzdanı arayan herkes tarafından istedikleri zaman kolay kullanımı ile indirip kullanmalarının mümkün olduğunu açıkladı.

Kolay kullanım

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto para cüzdanının kolay kullanımı ile 3 milyon kişiye gizli ve güvenli kripto para cüzdanı seçeneği sunarken, Bitcoin.com’un sürekli kripto para cüzdanlarında sorun yaşayan yatırımcıların sorunsuz kullanım için bu cüzdanı tasarladıklarını ve oluşturduklarını açıkladı.

  • Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, Bitcoin Cash hard forkuna destek vermesinden sonra tepki çekmiş ve eleştirilmişti.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı