binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin53 Yıllık Analist, Bitcoin'i Değerlendirdi ve Fiyat Hedefini Paylaştı

53 Yıllık Analist, Bitcoin’i Değerlendirdi ve Fiyat Hedefini Paylaştı

1971 yılından bu yana alım satan yapan deneyimli analist, son paylaşımında Bitcoin'i ve fiyatını değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Deneyimli emtia trader’ı Peter Brandt, yakın tarihli bir yazısında Bitcoin’in (BTC) geleceği hakkında boğa tahmininde bulundu. Brandt, ilk vadeli işlem piyasası ticaretinin 53. yıldönümüne girerken, Bitcoin’i “ömür boyu sürecek bir ticaret” olarak övdü ve “Bitcoin gibi başka bir piyasa hiç olmadı ve olmayabilir” dedi.

Brandt’ın ticaret kariyeri 1971 yılında New York Ticaret Borsası’nda 1964 öncesi gümüş çeyreklik ve on sentlik vadeli işlem sözleşmeleriyle başladı. Yıllar içinde mısırdan altına, hazine bonolarından bakıra, şekerden palm yağına, keresteden büyükbaş hayvanlara ve hatta demir cevherinden Idaho patatesine kadar çeşitli vadeli işlem sözleşmelerinde işlem yaptı.

Brandt son yıllarda Bitcoin ve Ethereum gibi diğer bazı kripto paraları da yatırım portföyüne ekledi. Bununla birlikte, sık sık altcoinleri eleştiriyor ve bir varlık olarak BTC’ye sıkı sıkıya inanıyor.

Brandt, tweet’iyle bağlantılı bir blog yazısında BTC piyasasının benzersiz olduğunu belirtti. Altcoinleri ve memecoinleri, varlıklarını Bitcoin’e borçlu olan “taklitler” olarak tanımladı. Brandt’a göre, birkaç faktör Bitcoin’i benzersiz kılıyor. Bunlar arasında hacklenemez yapısı, sınırlı miktarı, küresel kabulü, takip edilebilirliği ve neredeyse anında işlem yapabilme özelliği yer alıyor. Ayrıca BTC’nin fiyat davranışını da önemli bir faktör olarak vurguladı. Genel olarak, Bitcoin’i “dünyanın para sistemini zorla ele geçirme girişimi” olarak görüyor.

İlgili Haber  ABD'de Beklenenden Zayıf Gelen İstihdam Verileri Ne Anlama Geliyor? Faiz İndirimi Gelecek Mi?

Brandt ayrıca başlangıcından bu yana Bitcoin fiyatlarındaki büyük artışları da özetleyerek Bitcoin’deki artışların genellikle parabolik nitelikte olduğunu belirtti.

Brandt tarafından paylaşılan Bitcoin grafiği, Bitcoin’in başlangıcından bu yana geri döndürülemez bir şekilde yükseldiğini ve büyük düzeltmelerin bile yükselen BTC çizgisini kırmadığını gösteriyor. Analistin grafiğine göre mevcut yükseliş dönemi 2022’nin sonlarında başladı ve şu anda da devam ediyor. Brandt’in buradaki fiyat hedefi 125.000 dolara kadar çıkabilmek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail