Kripto HaberleriBitcoin''6.200 dolara kadar iyi bir alım zamanı var''

”6.200 dolara kadar iyi bir alım zamanı var”

Takip et

Civic CEO’su Vinny Lingham, kripto para birimi Bitcoin’in alım sürecinin en iyi 6.200 dolara kadar olduğunu açıkladı. Kripto para biriminin değerinin yükselecek olduğunu ve toparlanma döneminde olduğunu açıklayan Civic CEO’su Vinny Lingham, kripto para birimi Bitcoin için henüz 6.200 dolar seviyesinin altına düşüş olsa da bu seviyelerde alım yapılabileceğini önerdi.

Civic CEO’su Vinny Lingham, kripto para biriminin 20 bin dolar rekorunu 6.200 dolar seviyesinden aşağı düşmez ise koruyabilecek olduğunu ve fiyatın yüksek kalacak olduğunu belirtti. Bitcoin fiyatının yükselebileceği ve bu dönemde alım fırsatının olabilecek olduğunu ifade eden Lingham, kripto para yatırımcılarının 20 bin dolar seviyesine ulaşıldığında da bir sıkışıklık yaşanmasının mümkün olabileceği ve kripto para fiyatlarının tekrar 8.000 dolar seviyesinden 7.200 dolar seviyesine düşüşüne benzer bir seviye olabilecek olduğunu belirtti.

Kripto paraların 6.200 dolara kadar iyi bir alım fırsatı yaratıp yaratmayacak olduğunu Haziran ayına kadar yaşanacak olanlar ve gelecekte kripto para yatırımcılarının kar satışları da piyasadaki bu durumu belirleyecek. Çoğu kripto para yatırımcısı kar satışları yapmaya devam ediyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları