XRP

61 Milyon XRP, Lider Kripto Para Borsaları Arasında El Değiştirdi

Coinbase ve Binance arasındaki XRP işlemleri dikkat çekti.

XRP yatırımcıları özellikle son 16 saatlik dilimde gerçekleştirilen XRP işlemleri sonrası korkuya kapılmış olabilir.

Dünyanın en büyük iki kripto para borsası konumundaki Coinbase ve Binance’i de kapsayan transferlerde 61 milyondan fazla XRP gönderildi. Bu iki dev borsaya bir de Bitrue’nun eklendiği görülüyor.

Coinbase’den Binance’e Yüklü XRP Transferi

Whale Alert tarafından aktarılan bilgilere göre, XRP işlemleri ilk olarak Coinbase ile başladı. Coinbase, dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’e 20 milyon XRP gönderdi.

Coinbase bunun sonrasında ise kendi cüzdanları arasında 31 milyon XRP transferi gerçekleştirdi. Bitrue kripto para borsası da 10 milyon XRP transferi ile dikkat çekti. Transfer edilen fonların toplam değeri ise 33 milyon dolardan daha fazlasına tekabül etmekte.

Coinbase kripto para borsası 2021 yılının ilk ayında XRP alım satımını askıya almıştı. Ripple ve iki yöneticisine yönelik açılan menkul kıymet davası sonrası birçok borsa benzer hareket etse de Coinbase’in XRP işlemlerini askıya alması fiyatta ciddi bir düşüş getirdi.

Bu da Coinbase’den Binance’e gönderilen 20 milyon XRP’nin aslında satış için gönderilmiş olabileceğini düşündürüyor.

XRP fiyatı ise bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,53 dolardan işlem görüyor. Kısa süre önce 0,60 doların üzerine çıkan XRP, yeniden bu desteği kaybederek yatırımcılarda hayal kırılığı oluşturdu.

Pazartesi günü ise XRP için her şeyin değiştiği davanın ilk duruşması görülecek ve yatırımcılar sert kararlara karşı hazırlıklı olmalı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu