AnalizBitcoinEthereumLitecoinXRP

7 Kasım Genel Kripto Para Analizi – BTC, ETH, XRP, LTC

Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin genel görünüşü...

Kripto para piyasası son zamanlarda stabil bir şekilde seyir ediyor. 9000 – 9500 dolar seviyesini arasında sıkışıp kalan BTC fiyatı yatay bir görüntü çizdiği için altcoinler de onunla birlikte yatay seyrini koruyor. Peki bu dönemde analistler ne diyor kripto paralar için direnç ve destek noktaları neler? Hangi seviyelere dikkat edilmeli?

Bitcoin (BTC)

Geçtiğimiz günlerde 9450 dolar seviyesine kadar yükselen BTC yatırımcısını bir hayli heyecanlandırmıştı. Ancak buradaki direnci yine kıramayan BTC, an itibarı ile 9200 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Bu aşamada en önemli ve trendi düşüş yönüne çevirecek destek noktaları 8850 ila 9000 dolar arasında. Öte yandan direnç ise 9500 dolar seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Uzmanlarda göre 9400 üzerinde saatlik kapanış 9500 üzerini ve bundan sonra da 10.000 doların üzerini getirebilir.

Analistler orta ve uzun vadede BTC’nin ciddi yükselişler yaşayacağını öngörüyor.

Altcoinlerin direnç ve destek noktalarını ifade etmeden önce BTC hakimiyetinin yüzde 67 seviyelerinde olduğunu unutmamalı ve BTC yükselmeden altcoinlerin ciddi seviyelerde yükseliş yaşamasının zor olduğunu bilmek gerekiyor.

Ethereum (ETH)

195 dolar seviyesine kadar yükselen ancak burada tutunamayan ETH, bu direnç noktasından düşüş yaşadı. An itibarı ile 186 dolar seviyelerinde işlem gören Ether, 180 dolar destek ve 200 dolardaki direnci ile karşımıza çıkıyor.

XRP

0,31 dolar seviyelerini gören ancak burada tutunamayan XRP 0,289 dolar seviyelerine kadar geriledi. XRP’de 0,31 ve 0,32 direnç noktaları yatırımcıları karşılarken destek noktaları olarak da 0,29 ve 0,285 dolar seviyeleri karşımıza çıkıyor. Ancak yapılan yılın en büyük Ripple etkinliği Swell 2019’un önümüzdeki saatlerde fiyata olumlu yansıyabileceği ifade ediliyor.

Litecoin (LTC)

BTC’nin yükseliş yönünde hareket etmesi ve 9400 dolar seviyelerine yükselmesinden sonra 64 dolar direncine kadar yükselen LTC, BTC’nin direnci kıramamasından sonra düşüş yaşadı. An itibarı ile 61 dolar seviyelerinde olan LTC’de 64, ve 68 dolar dirençleri karşımızda çıkarken 61 ve 57 dolar seviyelerinde destek seviyesi ön plana çıkıyor.

*Direnç ve destek seviyeleri yatırımcıları bilgilendirmek amacıyla yapılmıştır herhangi yatırım tavsiyesi verilmemiştir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu