Kripto HaberleriHaberler9 ayın bilançosu: En az 30 kripto para sitesi kapandı

9 ayın bilançosu: En az 30 kripto para sitesi kapandı

Takip et

9 ay önce rekor kıran kripto paralar tüm yatırımcılar için bir ”ah” çektiriyor. Düşüşlerin telafisinin olacağına dair beklenti olması, insanların kripto para fiyatlarının tekrar yükselmeye başlayacak olduğu beklentileri sürerken, bazı yatırımcılar için ise bu mümkün değil, en azından bir süre boyunca tekrar tarihi 9 ay öncesinin zirvesinin görülmesi mümkün değil. Bitcoin fiyatı beklentisinin tutmaması, 9 ay önce bir anlık heves ile açılan ve kripto para bilgisi olmayan kişiler tarafından açılan ‘kripto para haberleri’ sitelerinin yavaş yavaş kapanmaya başladığı, 9 aylık sürede en az 30 internet sitesinin kapandığı bilgisine ulaşmış durumdayız.

Türkiye en fazla site açılan ülkelerden

Türkiye, kripto para sitesi olarak en fazla site açılan ülke olarak bilinirken, en hızlı internet sitesinin geri kapandığı ülkeler sıralamasında ilk sıralarda. İnternet sitelerinin genel kapanma nedenleri;

  1. Beklenen gelir seviyesinin gerçek olmaması
  2. Hit kazanımının olmaması
  3. Bilgisiz olunan sektöre giriş yapılması dolayısı ile içerik sorunlarının yaşanması
  4. Devamsızlık

Kripto para sitelerinin en fazla kapanma nedenlerinden birkaç tanesi olarak gösteriliyor.

  • Açılan sitelerin oranı daha fazla olabilir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları