Kripto HaberleriBitcoin90 Yıllık ABD'li Banka, Müştelerine Bitcoin Satmaya Hazırlanıyor!

90 Yıllık ABD’li Banka, Müştelerine Bitcoin Satmaya Hazırlanıyor!

Takip et

Aralarında Rusya ve Endonezya’nın da bulunduğu bazı ülkeler kripto para adaptasyonuna karşı aksiyon almaya hazırlanırken piyasada yaşanan bazı gelişmeler bu kötü haberlerin etkisini nötralize ediyor. “İyi haber” olarak nitelendirilebilecek gelişmelere Flushing Bank’ın müşterilerine Bitcoin hizmeti sunmayı planlaması eklendi.

Flushing Bank Müşterilerine Bitcoin Hizmeti Sunacak

Flushing Bank’ın ana şirketi olan Flushing Financial Corporation, bugün yaptığı açıklamasında Bitcoin şirketi NYDIG ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Anlaşmanın amacı, Flushing Bank’ın müşterilerine BTC odaklı hizmetler sunması olarak belirlendi. Gerekli hazırlıkların yılın ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

Flushing Financial Corporation CEO’su, yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Online bankacılık sağlayıcımız Q2 aracılığıyla, NYDIG’in yenilikçi teknolojisini kullanarak müşterilerimizin Bitcoin sahibi olmasını ve kripto paralarını alıp satabilmesini sağlayacağız. Bu işbirliği sayesinde müşterilerimiz, BTC ile yapacakları işlemleri güvenli bir biçimde gerçekleştirebilecek.”

Bu duyuruya cevap olarak NYDIG şirketi CIO’su ise şunları söyledi: “Bitcoin’e gösterilen tüketici ilgisi giderek artıyor ve şirketimiz, yerel bankaların bu taleplerini karşılayacak gerekli araçlara ve uzmanlara sahiptir. Flushing Bank gibi ilerici kurumlar ile birlikte Bitcoin hakkındaki misyonumuza ulaşma yolundayız.”

Bankanın halihazırda Queens, Brooklyn, Manhattan ve Long Island bölgesinde şubeleri bulunuyor. Flushing Bank, bünyesine eklediği BTC hizmeti ile birlikte yatırımcı kitlesini genişletebilir.

New York bölgesindeki kripto para adaptasyonu, şehrin belediye başkanı Eric Adams’ın kısa bir süre önce maaşını Bitcoin olarak almasıyla ileri bir seviyeye taşınmıştı. New Yorklu bir bankanın BTC hizmeti vermesi, bölgedeki yatırımcıların dikkatini çekebilir.

İlgili Haber
New York Belediye Başkanı İlk Maaşını Bitcoin ve Ethereum Olarak Aldı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları