coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinABD Başkanı Joe Biden'a Kripto Para Tavsiyesi! "Hala Şansınız Var!"

ABD Başkanı Joe Biden’a Kripto Para Tavsiyesi! “Hala Şansınız Var!”

ABD'li teknoloji sektörü grubu Chamber of Progress, ABD başkanı Joe Biden'ı kapsamlı kripto para düzenlemesine destek vermeye çağırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD başkan adayları Joe Biden ve Donald Trump arasındaki başkanlık yarışı tüm hızıyla devam ederken kripto paraların seçim sonucunun belirleyicisi olması bekleniyor.

Bu noktada Biden kripto karşıtı söylemlerine devam ederken ABD’li teknoloji sektörü grubu Chamber of Progress, Başkan Joe Biden’ı kapsamlı Bitcoin ve kripto düzenlemesine destek vermeye çağırdı.

Cumhuriyetçi aday Donald Trump’ın kripto konusundaki netlik eksikliğinden yararlandığını belirten ABD’li kuruluş Biden’a bir mektup yolladı.

Mektupta genç seçmenlerin kriptoya olan ilgisine dikkat çekilerek, kriptoya vereceği desteğin Biden yönetimini kripto konusunda liderlik etme şansı vereceği belirtildi:

“Trump son dönemde Bitcoin ve kripto paralar konusunda fikrini değiştirmiş olsa da, seçmenlerin talep ettiği düzenleyici netliği sağlama fırsatınız hala var.

Trump kripto para seçmenlerinin oylarını kazanmaya kararlı ve kripto sektöründeki kuruculardan ve yatırımcılardan milyonlarca dolar topladı. Ancak, bu konuda yine de kazanabilirsiniz.

ABD’de halihazırda 18 milyondan fazla seçmen kripto para yatırımı yapıyor ve bunlar arasında Z Kuşağı ve Y Kuşağı seçmenleri ezici bir çoğunluğa sahip. Bu noktada kripto bu gruplar için önemli bir konu ve bu yaş gruplarının yüzde 50’sinden fazlası ABD’de dijital varlık kullanımını teşvik eden bir federal politikayı destekliyor.

ABD’de dijital varlıklar için net bir yol belirleyen ilk başkan olmak, Biden yönetimi için önemli bir fırsat.”

Biden yönetiminin kripto para sektörü için net bir düzenleyici çerçeve oluşturmamasını eleştiren Chamber of Progress’in yöneticilerinden Kyle Bligen, bu düzenleyici eksikliğin yatırımcılara zarar verdiğini ve Amerika’daki inovasyonu engellediğini söyledi.

Mektupta son olarak, SEC ve başkanı Gary Gensler’in son dönemdeki politikalarının kripto para sektörüne zarar verdiği ve düzenleyici belirsizliğe katkıda bulunduğu belirtildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları