coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD Başkanı Joe Biden'dan "Lazer Göz" Paylaşımı Geldi, Bitcoin Topluluğu Heyecanlandı!

ABD Başkanı Joe Biden’dan “Lazer Göz” Paylaşımı Geldi, Bitcoin Topluluğu Heyecanlandı!

Bitcoin 50.000 dolara yaklaşırken ABD başkanı Joe Biden'dan bir paylaşım geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’de 2024 Kasım ayında gerçekleşecek başkanlık seçimleri için çalışmalar devam ederken bu yılki seçimlerde Bitcoin ve kripto paralar önemli bir rol oynuyor.

Bu noktada Bitcoin 50.000 dolara yaklaşırken ABD başkanı Joe Biden‘dan bir paylaşım geldi.

X hesabından Bitcoin savunucularının bir simgesi olan “Lazer göz” paylaşan Biden, bu paylaşımı ile BTC topluluğunun dikkatini çekti.

Yeniden ABD başkanı olmak isteyen Biden’ın bu paylaşımı, toplulukta gerçekten Bitcoin destekçisi mi yoksa 2024 başkanlık seçim kampanyasının bir parçası mı olduğu konusunda ikilem yaşamanına yol açtı.

Ancak Biden’ın bu paylaşımının Bitcoin ile ilgili değil, kendisinin Kasım’daki başkanlık seçimlerini kazanacağını iddia ettiği ve Biden’ın sosyal medya ekibinin geçmişte yaşlanan Biden’ı havalı göstermenin bir yolu olarak kullandığı Dark Brandon meme’si ile ilgili olduğu ortaya çıktı.

Zira Biden bu paylaşımını Kansas City Chiefs’in NFL Super Bowl LVIII futbol maçında San Francisco 49ers’ı yenmesinden sonra yaptı.

Bu noktada Biden’ın ekibi ve destekçileri Biden’ın lazer gözlü fotoğraflarını genelde, Biden’ın politik başarılarını göstermek için kullandığı göz önüne alındığında Biden’ın bu paylaşımının Bitcoin’le ilgili olmadığı şeklinde yorumlandı.

Bitcoin’in bu paylaşıma herhangi bir tepki vermediği görülürken BTC fiyatı 48.230 dolar civarında işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail