binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD kripto para düzenlemelerine yoğunlaşacak

ABD kripto para düzenlemelerine yoğunlaşacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin kripto para düzenlemeleri konusunda eksik kalması ve sorunlar yaşamıyor olmasından dolayı sadece ”izle ve önlem al” diye düşünüyor olması ülkenin gerek bazı yatırımcılar, gerek milyarlarca dolarlık kripto para ile ilgili şirketler tarafından ”görmeden önce önlem al” yasalarının devreye girmesini talep etmelerinden dolayı kısa süre sonra yeni bazı kararlar almasında etkili olabilecek olduğu iddia ediliyor. Washington yönetiminin acil olarak kripto paralar konusunda SEC, FED ve diğer ekonomik uzmanlar aracılığı ile kararlar alınmasına yardımcı olması ve bu konuda gerekli uyarıları üst yönetimin yapması önerisinde bulunan şirketler ve ekonomistler, olası sorunların önlenmesi gerektiğini, bunun sadece yasalar sayesinde olabileceğini belirtiyor.

ABD yönetimi kararını hızlı verebilir

ABD yönetiminin kripto paralar konusunda tüm bilgilere sahip olması ve alınacak olan önlemleri yasal olarak işletmiyor olsa bile arka planda izliyor ve sorunları ile çözüm yollarını araştırıyor olmasının anında karar vermesi ve çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yeni yasaları devreye sokması için yeterli olması şimdilik tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail