binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD ''kripto para'' konusunda gücü topluyor

ABD ”kripto para” konusunda gücü topluyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD, Bitcoin ve altcoinler konusunda dünyanın en bilgili yönetimi ve kendisi yönettiğinden farksız olarak kripto paralar hakkında en fazla bilgi sahibi olan ülke. Bu bilgi ve bu kadar büyük bir yönetim ağının içerisinde kaybolmayan tek ülke olarak anılan ve bundan dolayı ülkede yasaklar yerine vatandaşlarına kripto paraları rahat bir şekilde alabilecek oldukları ve transfer edebilecek olduklarını ifade eden Washington D.C yönetimi, kripto paralar konusunda gücü elinde toplamayı sürdürüyor.

Güney Kore, Japonya ve Çin’e oranla ABD’de kripto paralardan zengin olan insan sayısının tüm dünyadakinin birkaç katı olduğu ve kripto para milyarderlerinin sadece ABD’de olmasının kripto paraların en çok ABD ekonomisini güçlendirdiği ve ülkeye milyarlarca dolarlık kazanç sağladığını bilmemek mümkün değil.

Washington’ın izin verme nedeni: Yükseliş

ABD’nin kripto paralara izin vermesi ve ülkede engellememe nedeni ise ülke vatandaşlarının çok akıllı davranarak kripto paralardan zengin oluyor olması ve ABD ekonomisine bunun yatırım olarak geri dönüyor olmasından kaynaklanıyor. Kötü amaçlı işlerde kripto paraların kullanımı ABD genelinde çok ama çok düşük düzeyde olduğu iddia edilse de bunun ne düzeyde olduğu bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail