coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD Temsilciler Meclisi'nde Yarın Kripto Para Oturumu Var: İşte Detaylar ve Saati!

ABD Temsilciler Meclisi’nde Yarın Kripto Para Oturumu Var: İşte Detaylar ve Saati!

ABD Temsilciler Meclisi yarın kripto para alanında bir oturum düzenleyecek. Oturuma çok sayıda tanınmış isim katılıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi’nin Dijital Varlıklar, Finansal Teknoloji ve Kapsayıcılık Alt Komitesi, Perşembe günü (Yarın) saat 16:00’da stablecoin’lerin düzenleyici güçlüklerini ve fırsatlarını tartışmak üzere bir oturum düzenleyecek.

Stablecoinler, sabit bir değer sağlamak için itibari para birimlerine ya da diğer varlıklara sabitlenen kripto paralardır.

“‘Stablecoin’lere ‘Stable’ı (İstikrarı) Eklemek: Mevzuat Stablecoin’lerin Vaatlerini Gerçekleştirmesine Nasıl Yardımcı Olacak?” başlıklı oturumda, farklı geçmişlere ve konuya ilişkin bakış açılarına sahip dört tanık yer alacak.

Tanıklar şunlar:

  • Fennie Wang, dünyanın dört bir yanındaki yetersiz hizmet alan topluluklara finansal katılım ve insani yardım sağlamak için stablecoin’lerden yararlanan bir sosyal fayda platformu olan Humanity Cash’in Kurucusu ve CEO’su.
  • Matt Homerr, müşterilerine dijital dönüşüm ve inovasyon konularında danışmanlık hizmeti veren The Department of XYZ’nin Yönetici Üyesi. Kendisi aynı zamanda New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı’nda Araştırma ve İnovasyondan Sorumlu Yönetici Yardımcısı olarak kripto ve fintech şirketlerinin düzenlenmesini denetledi.
  • David Portilla, finansal düzenlemeler ve davalar konusunda uzmanlaşmış bir hukuk firması olan Davis, Polk & Wardell LLP’nin ortağı.
  • Robert Morgan, ABD yasaları ve standartlarıyla uyumlu, tamamen desteklenen ve düzenlenen bir stablecoin olan USDF’yi işleten kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan USDF Consortium’un CEO’su. Kendisi aynı zamanda ABD Hazine Bakanlığı’nda finansal istikrar ve uluslararası ilişkiler konularında çalışmış eski bir üst düzey yetkilidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail