Kripto HaberleriBitcoinABD vatandaşları Bitcoin almak istemiyor

ABD vatandaşları Bitcoin almak istemiyor

Takip et

ABD vatandaşları ile birlikte yapılan bir kripto para araştırmasının sonuçları çarpıcı oldu. Kripto para sahibi olmak isteyen ABD vatandaşı sayısında azalma varken ABD vatandaşlarının %41’inin kripto para sahibi olmak istemedikleri ortaya çıkarıldı. Yapılan araştırmada kripto paralar ile ilgili düşüncesi merak edilen ABD vatandaşlarının kripto para sahibi olmak isteyip istemedikleri soruldu ve bu soruya yanıt veren ABD vatandaşlarının %41’i kripto paralara sahip olmak istemediklerini ve güvenmediklerini ortaya koydu.

Kripto para sahibi olabilecek olduğunu veya olduğunu belirten ABD vatandaşlarının yoğunluğu daha fazla iken, ülkede kripto paralara sahip olan kesimin daha fazla gençler olduğu ve orta yaş grubunun Bitcoin’e o kadar fazla ilgi göstermediği ortaya çıktı.

Washington vatandaşlarına karışmıyor

Washington D.C yönetimi vatandaşlarına kripto paralar konusunda tamamen özgürlük sunduğundan dolayı ülke vatandaşlarının istediği şekilde kripto paraları alması ve satmasına izin veriliyor. Buna rağmen ABD vatandaşlarının %41’inin bu şekilde düşünmesi akıllara ”neden?” sorusunu getirirken, gelecek yıllarda Bitcoin fiyatı ve durumuna göre bu oranlarda değişim olabilecek olduğu düşünülebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları