Bitcoin

ABD’de Bitcoin Yatırımları Artışa Geçti

ABD'de ve Asya ülkelerinde olan kripto para birimi işlemleri büyük önem taşıyor.

Bitcoin geçtiğimiz ay 3800 dolar seviyesine kadar düştükten sonra birçok yatırımcı adeta piyasaya küstü. Beklenmeyen bu düşüş neyse ki çabuk toparladı ve piyasa güveni tekrar sağlanmış oldu. Bu süreçte sadece kripto para piyasaları değil tüm borsalar ve petrol fiyatları da ciddi gerilemeler yaşadı.

Bitcoin fiyatının 7.000 doları geçerek 7.300 dolar seviyesine yükselmesi sonrasında ABD’li yatırımcılar piyasada az da olsa yeni yatırımlar yapmaya başladılar.

Piyasaya giren yatırımcılar eski yatırımcılar olsa da, özellikle yeni yatırımcıların tüm dünyada bugünlerde kripto para satın almak istemediği, ancak 2020 yılı sonunda veya 2021 yılı başlarında 10.000 doları görmesi durumunda piyasaya girecekleri düşünülüyor.

İlgili Haber
Bitcoin 10.000 Doları Geçerse Yatırımcı Rekoru Kırılabilir!

Özellikle içinde bulunduğumuz dönem halving sebebi ile baskılı bir dönem olsa da ciddi yükselişlerin ve bu yükselişler sebebiyle piyasadaki yatırımcı artışının mayıs ayından sonra olması beklenmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu