Kripto HaberleriBorsaABD'li Dev Kripto Para Borsası, Yeni Hizmetini Duyurdu

ABD’li Dev Kripto Para Borsası, Yeni Hizmetini Duyurdu

Takip et

Sadece ABD’nin değil aynı zamanda dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Kraken, geleneksel bankacılık ve alım satım hizmetlerine başlıyor gibi gözüküyor.

CEO Jesse Powell tarafından yapılan açıklamalara göre şirket artık kripto para alım satımının ötesine geçmeye hazırlanıyor.

Kraken, Geleneksel Alım Satıma Başlıyor

Powell, CNBC’ye verdiği demecinde şirketin hisse senedi alım satımı sunacağını ve uzun vadede küçük krediler vereceğini vurguladı.

Bankacılık, alım satım ve bunun gibi hizmetlere ilgi duyduklarını, yakında kripto para sektörü ile bunu harmanlayacaklarını vurgulayan Powell, önemli bir sinyal verdi.

Powell, geleneksel finans alanının Kraken için birinci öncelik olmayacağını ve bunun sadece ek özellik olarak kullanılacağını vurguladı. 2011 yılında kurulan kripto para borsası kısa süre önce aldığı fonlama ile 10 milyar dolarlık değerlemenin üzerine çıktı.

Coinbase’İn en büyük rakibi olarak gösterilen Kraken, hala halka arz olmamış olsa da aslında attığı adımlarla halka arz öncesi hazırlık yapıyor gibi gözüküyor.

Coinbase sonrasında Shiba Inu’yu litseleyeceğini de açıklayan kripto para borsası aslında daha fazla hacim ve kullanıcı çekmek için elinden geleni yapıyor gibi gözükmekte.

Robinhood’un kripto para alım satımını başlatması ve ciddi hacim elde etmesi sonrasında kripto para borsalarının tam tersini yaparak hisse senedi alım satımını hizmete sokması ise karşı hamle gibi gözükmekte.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları