Kripto HaberleriHaberlerABD'li Kongre Üyesi Kripto Para Varlığını Açıkladı

ABD’li Kongre Üyesi Kripto Para Varlığını Açıkladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Kongresi Yargı Komisyonu Başkanı Bob Goodlatte, kripto paralar ile ilgili getirilen yasa kapsamında her memurun ne kadar fazla kripto para sahibi olduğunu açıklaması zorunluluğu ile ilgili bir açıklama yaparak kendisinin binlerce dolarlık yatırımının olduğunu açıkladı.

Kripto para yatırımı konusunda yaptığı açıklamada 17 bin dolar ila 80 bin dolar arasında değişen kripto para yatırımına sahip olduğunu açıklayan ABD Kongresi Yargı Komisyonu Başkanı Bob Goodlatte, bu yatırımlarını bir süre önce yaptığını ve mevcut olarak elinde tutmaya devam edecek olduğunu açıkladı.

Kongre Zorunlu Yaptı

ABD Kongresi aldığı karar ile üyelerin ne kadar kripto para sahibi olduğu açıklamasını zorunlu kılmış ve bu karar onaylanmıştı. Kongre üyelerinin yüksek oranlarda kripto para yatırımı olduğu tahmin edilirken, en büyük yatırımın ise daha genç olan ve yatırım konusunda daha fazla ilgisi olan üyelerde olduğu tahmin ediliyor. ABD’li Kongre üyelerinin kripto para yatırımlarının yıllar boyunca değer kazandığı ve kripto paralara da ilgi duydukları biliniyor. Diğer üyelerinde gelecek haftalarda ne kadar yatırımları olduğunu açıklaması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları