Altcoin

ABD’li Senatör Wendy Rogers, Bu Altcoinin “Çin’in Oyuncağı” Olduğunu İddia Etti!

ABD'nin kripto para yanlısı senatörlerinden Wendy Rogers, bu altcoinin Çin'in bir Pump-Dump projesi olduğunu iddia etti.

Bitcoin yanlısı açıklamalarıyla kripto para topluluğunun dikkatini çeken ABD’li senatör Wendy Rogers, bu kez şaşırtıcı bir açıklama yaparak bir altcoinin Çin’in oyuncağı olduğunu iddia etti.

ABD’nin Arizona eyaleti senatörlerinden Wendy Rogers, Bitcoin destekçisi açıklamalarıyla ve Arizona’da BTC’yi meşru para birimi haline getirmek istemesiyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Wendy Rogers: “Filecoin Bana Çin’in Bir Pump-Dump Oyunu Gibi Geliyor”

Kısa bir süre önce Twitter üzerinden bir açıklama daha yayınlayan senatör, Filecoin’in (FIL) Çin’in “pump-and-dump” projelerinden biri olduğunu iddia etti.

Senatör bu görüşünü temellendirecek herhangi bir ek açıklama yapmazken kripto para topluluğu ise sert tepki gösterdi.

Bu yazının yazıldığı anlarda 20.12 dolardan işlem gören Filecoin, senatörün açıklamalarına fiyatında olumlu ya da olumsuz herhangi bir tepki vermedi. Bununla birlikte bir zamanlar fiyatı 200 doların üstünde olan kripto paranın eski günlerinden eser yok.

2014 yılında Juan Benet tarafından hayata geçirilen, diğer kripto paralardan farklı bir odağa sahip olan altcoin, Google Drive’ın Blockchain dünyasındaki alternatifi olmayı hedefliyor. Blockchain üzerinde kullanıcılar, kullanmadığı harddisk bölümlerini kiralayarak FIL kazanabiliyor. Kripto para transferleri ise Blockchain üzerine kaydediliyor.

Wendy Rogers, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında ABD ekonomisinin 30 trilyon dolar borcu olduğunu ve bunun bir sonu olmadığını söylemiş ve Bitcoin’in ise yalnızca 21 milyon adet arzı olduğunu hatırlatmıştı.

Shiba Inu hakkında da konuşan senatör, SHIB topluluğunu oldukça pozitif oldukları için övmüştü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu