HaberlerKripto Para

AK Partili Hukukçu Vekiller Kripto Para Düzenlemesi İçin Toplanıyor!

Hukukçu vekiller kripto paraların yasal düzenlemesinin alt yapısını oluşturacak.

Ülkemizde kripto paraların düzenlenmesi kapsamında kripto sektörünün önde gelen temsilcileri ile görüşmeler yapılmaya devam ediyor.

Bu bağlamda AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, kripto sektörünün temsilcileri ile birden fazla görüşme yaptı.

Bu görüşmelerde temsilciler Elitaş’a “yatırımcıların güvence altına alınması ve kripto para borsalarının şeffaf şekilde incelenmesi” şeklindeki taleplerini ileterek, kripto paraların yasal düzenlenmesi ile ilgili görüşlerini aktardı.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş görüşmelerine devam ederken bir yandan da AK Partili hukukçu milletvekilleri kripto paraların yasal düzenlenmesi ile ilgili çalışmalar yürütecek.

DHA’nın haberine göre hukukçu vekiller bir araya gelerek kripto para birimlerine ilişkin yasal düzenlemenin çerçevesini oluşturacak.

AK Partili vekiller bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bu konuda sektör temsilcilerinin ilettikleri talepleri kapsamında kripto paraların yasal düzenlemesinin alt yapısını oluşturacak.

Türkiye’deki Kripto Para Çalışmaları!

Ülkemizde kripto paraların yasal düzenlenmesi kapsamında Mustafa Elitaş bugüne kadar kripto sektörünün kilit konumunda yer alan kripto para borsası Binance, BtcTurk ve Paribu yetkilileri ile görüşme gerçekleştirdi.

İlgili Haber
Mustafa Elitaş: "TBMM'de Türkiye'nin Önde Gelen Kripto Para Borsaları İle Görüştüm"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu