Bitcoin

Alarm Verildi: 370 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Gönderildiği Tespit Edildi

Bugün kimliği tanımlanamayan bir yatırımcı hesabından farklı bir hesaba 370 milyon dolara eşdeğer bir Bitcoin gönderild.

Tek bir kerede gönderilen 370 milyon dolar değerindeki Bitcoin işleminin satış amacı ile yapılıp yapılmadığı bilinmezken, bunu gönderen büyük br balinanın satış yapabilecek olduğu iddia edildi. Kripto para birimi sahibi çok sayıda yatırımcı kısa vadede böylesi alarmların ardından zaman zaman ani düşüşler olmasını beklerken, henüz Bitcoin fiyatında kayda değer bir yükseliş veya düşüş yaşanmadı.

Whale Alert tarafından verilen alarm doğrultusunda işlemin TSI öğle saatlerinde gerçekleştirildiği, bu işlemin hangi kripto para borsası veya hangi ülkeden yapıldığının asla bilinmediği bilinen tek bir gerçek olarak kayda geçti.

Kripto para camiasında yatırımcılar özellikle kısa ve uzun vadede daha büyük değişim beklerken, özellikle bu tür büyük işlemler yatırımcılar üzerinde bazen baskı oluşturuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu