Kripto HaberleriBitcoinAlex Krüger: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak!

Alex Krüger: Bitcoin 50.000 Dolar Olacak!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Alex Krüger kripto para Bitcoin hakkında fiyat iddiasını ortaya attı. Bitcoin ile ilgili bir süredir analistler yeni iddialar gündeme atarken, kripto para birimi sahiplerinin giderek daha fazla artan ilgisi nedeniyle piyasada yatırımcılarda analistlerin yeni fiyat tahminlerinde bulunmasının tam zamanında olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının düşecek olduğunu iddia eden analistlerin sayısı bu zamanda az iken, çok fazla uzun tarihli iddialarda bulunan analistlere güven ise az oluyor.

2021 yılına kadar 2 yıldan daha uzun bir zaman olduğunu ve bunun bir tahmin olmadığını ifade ederek bu tür uzun vadeli iddialara tepki gösteren kripto para yatırımcılarının sayısı hiç az değil. Alex Krüger, 2021 yılına kadar BTC’nin 50.000 ABD Doları fiyatı görecek olduğunu iddia ediyor.

Kripto para analistlerinden kısa vadeli (6 aya kadar) tahminler isteyen analistler genelde doğru olmayan saçma tahminler alıyorlar. Kripto para analistlerine bu nedenle tepkiler son 1 yıl içerisinde çok fazla arttı ve giderek daha fazla artış eğilimi göstermekte. Bunun sebebi analistlerin tahmin üretmek için tahminler ortaya atması neden olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları