coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAlman Telekom Devi Bu Altcoin İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı, Fiyat Tepki Verdi!

Alman Telekom Devi Bu Altcoin İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı, Fiyat Tepki Verdi!

Son ortaklık haberi Alman telekom devi Deutsche Telekom ve Fetch.ai'den (FET) geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektöründe ortaklıklar artmaya devam ederken son ortaklık haberi Alman telekom devi Deutsche Telekom ve Fetch.ai’den (FET) geldi.

Blog yazısında bu ortaklığı duyuran Deutsche Telekom, Bosch ve Fetch.ai Vakfı ile işbirliği yaptıklarını duyurdu.

Fetch.ai ekibi de X paylaşımıyla Deutsche telekom ortaklığını duyururken, Alman telekom devinin Fetch Foundation ile ortaklık yapan ilk kurumsal şirket olduğunu belirtti.

“Deutsche Telekom, Fetch.ai Vakfı’na ilk kurumsal ortak olarak katılıyor.

Bosch ve Fetch.ai tarafından Hollanda merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak kurulan Fetch.ai Vakfı, Fetch.ai ağı üzerinde en son teknolojiye sahip yapay zeka ve Web3 teknolojilerini desteklemektedir.

Doğrulayıcı olarak Deutsche Telekom’un bağlı kuruluşu MMS, merkezi olmayan Fetch.ai blok zincirinin güvenliğini de sağlıyor.”

Deutsche Telekom üst düzey yetkilisi Dirk Röder ortaklık ile şunları söyledi:

“Deutsche Telekom, Fetch.ai ve Bosch arasındaki iş birliği çığır açıcı nitelikte ve endüstriyel uygulamaları Nesnelerin İnterneti ile birleştiriyor.

Otonom aracılar endüstriyel hizmetleri otomatikleştirecek, süreçleri basitleştirecek ve blockchain teknolojisi sayesinde bunları güvenli ve ölçeklenebilir hale getirecek.”

Fetch CEO’su Humayun Sheikh açıklamasında “Bu ortaklık Fetch.ai için önemli bir kilometre taşıdır. Aracıların, yapay zekanın ve merkezi olmayan Web3 teknolojilerinin araştırılması, geliştirilmesi ve pratik uygulaması sayesinde, gerçek dünyadaki kullanım durumları mevcut ağı geliştirmek için entegre edilebilir” ifadelerine yer verdi.

Haberin ardından FET fiyatı yükselişe geçti. FET yazım esnasında 0,67 dolardan ,işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail