binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAlmanya'da kripto paraların gelişimi artacak

Almanya’da kripto paraların gelişimi artacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Almanya’da kripto para sahibi insan sayısının gelecek 5 yıllık süreç içerisinde kripto paraların mevcut durumunun kötüye gitmeyip ilerlemesi durumunda daha iyi hale gelecek olduğu tahmin ediliyor. İddialar, kripto paraların gelecek 5 yıl içerisinde milyonlarca dolarları görebilecek olduğu yönünde olduğundan ötürü Almanyalı yatırımcıların sayısının da bu konuda daha fazla artması bekleniyor.

Alman yatırımcıların oldukça güçlü ekonomik temellerinin olması ve ülkenin büyük bir kısmının milyonlarca Euro’luk nakit varlığına sahip olmalarının kripto paralar için etkisi son derece fazla.

Zenginler istemiyor

Zenginlerin büyük bir kısmının Almanya’da ekonomik olarak bu tür kazançlar yerine daha kalıcı istihdam kazançlarını birincil hedef olarak gördükleri ve istihdam verilerinin daha çok bu yönde olduğu biliniyor. Alman sanayisine yatırım yapan milyonlarca insanın seneler içerisinde Bitcoin’den kazanacak oldukları paranın kat be kat fazlasını kazanmalarınında bu konu üzerinde oldukça etkisi var.

  • Almanya’da kripto para milyarderleri olmamasına rağmen kripto para milyonerleri olduğu biliniyor. Bu yönden ülkede oldukça fazla kripto para ile ilgilenen orta düzey yatırımcı var.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail