Kripto HaberleriAltcoinAltcoin Balinası Binance'e Yüklü Coin Gönderdi: Aralık Ayında Satın Almıştı!

Altcoin Balinası Binance’e Yüklü Coin Gönderdi: Aralık Ayında Satın Almıştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir kripto para balinası, daha önce yüklü miktarda satın aldığı altcoinlerin bir kısmını yeniden Binance’e göndermesiyle birlikte gündeme geldi.

Altcoin Balinası, Binance’e Yüklü Coin Gönderdi

Yakın zamanda yaşanan bir gelişmede, “0x4BE5” adresi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’e 463.137 Apecoin (APE) tokeni transfer etti.

Söz konusu transferin toplam değerinin 2.36 milyon dolar olduğu belirlendi.

Balina adresi bu coinleri 6 Aralık 2022, 10 Ocak 2023 ve 20 Ocak 2020 tarihlerinde ortalama fiyat olarak 4.74 dolardan satın almıştı. Aynı balinanın cüzdanında mevcut durumda 131.222 APE daha bulunuyor.

Söz konusu balinanın APE tokeni için hangi bölgelerden alım ve satım yaptığını gösteren grafik.

Apecoin (APE) fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 5.03 dolardan işlem görüyor. Balinanın Binance’e transfer ettiği coinleri bu fiyattan sattığını düşündüğümüzde yaklaşık olarak 134.000 dolar kar ettiğini görüyoruz.

Bununla birlikte APE fiyatı piyasa ilk çıktığındaki fiyatı olan 39.40 dolar seviyesinden halen oldukça düşük bir fiyattan işlem görüyor.

İlgili Haber
G20 Zirvesinde Çok Sayıda Kripto Para Açıklaması Geldi: ABD Hazine Bakanı Yellen, Kripto Yasağını Değerlendirdi!

ApeCoin, Yuga Labs’ın Bored Ape Yacht Club projesinden esinlenen merkezi olmayan bir proje. ApeCoin, APE Foundation tarafından desteklenen ve gelişmekte olan APE Ekosistemi içinde kullanılmak üzere kuruldu.

APE altcoininin toplam arzı 1 milyar olarak sabitlenmiş durumda ve tokenin airdrop olarak dağıtıldığı tarihte sirkülasyona sürülecek tüm tokenlerin minting işlemi gerçekleştirilmişti.

Token sahipleri, ApeCoin yönetişimine katılmanın yanı sıra ürün ve hizmet satın alabilir ve Animoca Brands’in Benji Bananas oyunu gibi play-to-earn oyunlarında oyun içi varlıklar için ödeme yapabilirler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları