AltcoinCardanoHaberler

Altcoin Daily: “3 Dev Proje Şuan Uykuda, Şubat’ta Patlayacak”

Austin Arnold'un analizlerini aktardık.

Youtube’da 340 bin takipçisi bulunan “Altcoin Daily” kanalının sahibi Austin Arnold, Şubat ayında çok iyi primleneceğine inandığı projeleri duyurdu.

Arnold’un listesinin başında Cardano (ADA) geliyor. ADA’nın, Ethereum’un rakibi olduğunu aktaran Arnold, projenin destek bulan planlarıyla yükselişe geçtiğini ifade etti.

“Ethereum altyapısına benzer şekilde, Cardano’ya yeni varlıklar girecek. Bu tarih gittikçe yaklaşıyor. Cardano topluluğu Ocak ayı sonlarında yükseleceğimizi düşünüyor. Ancak araştırmalarıma göre, şu an ki plan Şubat.”

Arnold’un listesinin ikinci sırasında Sushiswap (SUSHI) yer alıyor. Kasım ayından itibaren %1000’e yakın oranda yükselen projenin 2021 yılı için açıkladığı yol haritasını iddialı bulan analist, Sushı’nin de yükseleceğini düşünüyor.

“Bu yeni yol haritasının önemli noktaları şunlar: Çapraz zincir DEX, RUNE ve Moonbeam üzerinde etkinleştirilecek ve Polkadot zinciri üzerinde uygulanacak. Tamamen merkeziyetsizleştirilmiş bir yönetim yapısına geçiliyor. Bu bir boğa işareti. Ayrıca Polkadot’un yardımıyla çapraz zincir DEX üzerinde yükselmesi herkesle çalışabilecekleri anlamına geliyor.”

Arnold’un listesinde 3. sırada ise NEO var. Çin’in Ethereum’u olarak adlandırılan projeye büyük değişiklikler geldiğini aktaran analist şunları aktardı.

“Ethereum kesinlikle Neo’yu öldürüyor. Neo ne söylüyor? Bitcoin tarafından sunulan değer depolama protokollerine, Ethereum tarafından temsil edilen yüksek performanslı genel blok zincirlerine, Polkadot tarafından temsil edilen çapraz zincir ağlarına, Filecoin tarafından temsil edilen depolama protokollerine, kripto para birimleriyle temsil edilen Oracle çözümlerine sahibiz diyorlar. Yeni nesil internet veya Web 3.0 neredeyse tamamlandı.”

Arnold, Neo3 projesiyle birlikte ekosistemi ve yönetim şekli değişen projenin de yükselecekler arasında olduğunu iddia ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
bitcoinokulu.com

Altcoinlerde süpriz her zaman olabilir. Kadrosuna ve getirdiği yeniliğe güvendiğiniz coinlere yatırım yapabilirsiniz.

Anonim

Yukselirmi bitcoin yoksa dusermi


Başa dön tuşu