binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAltcoin Sezonu Geliyor Dedi, Bu Altcoinden 1 Milyon Dolarlık Alım Yaptı! İşte...

Altcoin Sezonu Geliyor Dedi, Bu Altcoinden 1 Milyon Dolarlık Alım Yaptı! İşte Cüzdanı!

Analistin favori listesinde ise ETH, DOGE ve Arbitrum (ARB) yer aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in 28.000$’ın üzerindeki yatay hareketleri ve Ethereum’un Bitcoin paritesindeki yükselişi altcoinlere ilişkin beklentileri yükseltirken Bitcoin hakimiyetindeki artış hızının yavaşladığını görüyoruz.

İlgili Haber  Ethereum Bitcoin Karşısında Değerlenirken Alt Sezon Beklentileri Arttı!

Uzun süredir kan kaybeden ve Bitcoin’in 28.000$ yolculuğunda da kendilerinden beklenen performansı gösteremeyen altcoinler sıralarının gelmesini beklerken analist Andrew Kang, önümüzdeki süreçte altcoinlerin yükseleceğini ancak burada seçici olmak gerektiğini belirten bir paylaşım yaptı.

BTC hakimiyetindeki yükselişin ivme kaybettiğini belirten analist, iyi altcoinler için yakında bir altsezon başlayabileceğini belirtti. Analistin favori listesinde ise ETH, DOGE ve Arbitrum (ARB) yer aldı.

Analist kendi söylediğine kendisi de uydu. Lookonchain verilerine göre Andrew paylaşımının ardından 1 Milyon USDC karşılığında 795,120 ARB token aldı. Analistin ARB alım maliyeti 1.26$ oldu.

Bu da Andrew’in cüzdanı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail