Kripto HaberleriAltcoinAltcoinde Dev Coin Yakma Önerisinin Kabul Edildiği Duyuruldu: Geliştiriciler Bundan Sonrasını Açıkladı!

Altcoinde Dev Coin Yakma Önerisinin Kabul Edildiği Duyuruldu: Geliştiriciler Bundan Sonrasını Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Klaytn (KLAY) altcoin ekibi, merakla beklenen token yakım önerisinin oylamadan geçtiğini duyurdu.

22 Şubat’ta Klaytn ekibi, daha sürdürülebilir ve doğrulanabilir bir token ekonomisi sağlamak amacıyla KLAY tokenomiklerinin optimizasyonunu öneren KGP-6’yı Klaytn Yönetim Konseyi’ne (GC) sunmuştu.

Altcoin Yakım Önerisi Klaytn Konsey’i Tarafından Yüzde Yüz Olumlu Oy ile Kabul Edildi

31 konsey üyesinden 26’sı teklifte oy verdi ve %100’ü teklifin kabul edilmesi yönünde oy kullandı.

Klaytn Vakfı, başlangıçta son 3 yıl 8 ay içinde kullanılmayan 5,28 milyar KLAY’ı yakmayı ve tedarikten kaldırmayı hedefliyor. Klaytn’ın Yönetim Konseyi (GC) ve topluluğu ile işbirliği içinde herhangi bir kullanım nedeni bulunamazsa, 3 yıl içinde 2 milyar KLAY daha yakılacak ve tedarikten çıkarılacak.

İlgili Haber
Berkah Digital ve Alchemy Pay Bu Ülkenin Merkez Bankasından Lisans Aldı!

Klaytn Büyüme Fonu (KGF) ve Klaytn İyileştirme Rezervi (KIR) birleşerek Klaytn Toplum Fonu (KCF) olarak yeniden kurulacak ve yeni bir operasyonel fon olan Klaytn Vakıf Fonu (KFF) oluşturulacak.

KLAY altcoin fiyatında yaşanan hareketi gösteren 24 saatlik grafik.

5.28 milyar KLAY’lik ilk yakım ve ekosistem fonlarının yeniden dengelenmesi, şu anda 2. çeyreğin başlarında yapılması planlanan Kore hardfork’u ile aynı zamana denk getirilecek.

Klaytn ana ağının lansmanındaki Token Üretme Etkinliği (TGE) sırasında piyasaya sürülen kripto para miktarı ve blok ödüllerinden elde edilen miktar dahil olmak üzere toplam KLAY arzı yaklaşık 11 milyar KLAY ve bunun yaklaşık 3.073 milyar KLAY’i şu anda dolaşımda.

Stratejik geri alımlar ve gaz ücretlerinin yakılması yoluyla bugüne kadar 75 milyon KLAY’den fazla para yakılmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları