Kripto HaberleriHaberlerBerkah Digital ve Alchemy Pay Bu Ülkenin Merkez Bankasından Lisans Aldı!

Berkah Digital ve Alchemy Pay Bu Ülkenin Merkez Bankasından Lisans Aldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Asya ülkesi Endonezya kripto paralara kucak açmaya devam ediyor. Fiat-kripto ağ geçidi Alchemy Pay ve fintech firması Berkah Digital Endonezya Merkez Bankası tarafından havale ve fon transferlerini yürütmek üzere verilen Endonezya lisanslarını ortaklaşa aldıklarını duyurdu.

Berkah Digital ve Alchemy Pay Ortaklaşa Endonezya Lisansı Aldı

Bu lisanslar, bu kuruluşların Asya’daki son kullanıcılara ve müşterilere ödeme yapma kabiliyetini büyük ölçüde artıracak ve ödeme hizmetlerinin işletme maliyetlerini azaltacaktır.

Berkah Digital, Bank Indonesia’nın resmi sitesinde Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı lisans kategorisi 3 olarak listelenmiştir ve Berkah Digital araması yapılarak bulunabilir.

Singapur merkezli Alchemy Pay, Web3 platformlarına açma ve kapama işlemleri, kripto ödemeleri ve NFT ödemesi sağlamasıyla biliniyor.

PT Berkah Digital Pembayaran, finansal teknoloji alanında Endonezya’dan faaliyet gösteriyor ve öncelikle müşterilerin geleneksel yöntemlerden daha düşük bir fiyata birden fazla hesaba ve elektronik paraya transfer etmelerine yardımcı olan ve yükleme yöntemi için sanal bir hesap sağlayan BDPay ile tanınıyor.

İlgili Haber
AVAX'ın Türk Asıllı CEO'su Emin Gün Sirer FTX İflası Hakkında Konuştu!

2021 yılında faaliyete geçen BDPay, kişisel transferleri (ödeme kabulü) ve kurumsal transferleri (ödemeler) mümkün kılmaktadır.

Ayrıca müşterilere API aracılığıyla bordro hizmetleri ve transferler de sunmaktadır. ISO/IEC 27001:2013 sertifikasına sahip olan BDPay, banka API’lerine doğrudan bağlanarak Endonezya’daki 136 bankaya transfer yapmayı kolaylaştırıyor.

Alchemy Pay’in sistemi Mastercard, Visa, Google Pay, Apple Pay ve çok sayıda bölgesel mobil cüzdanı ve 173 ülkedeki yurt içi transferleri destekleyerek kullanıcıların itibari para fonlarını kullanarak hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kripto satın almalarını sağlıyor.

Singapur merkezli fiat-kripto ödeme ağ geçidi, on & off-Ramp ve NFT checkout ile doğrudan müşteriye yönelik hizmetlerle kripto erişilebilirliğini bir üst seviyeye taşıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları