AltcoinBitcoinEthereumHaberler

Altcoinler Daha Fazla Düşecek Mi? Ünlü İsim Yeni Tahminlerini Paylaştı!

Eski BitMex Kurucusu Arthur Hayes altcoinlerde daha fazla düşüş beklediğini söyledi.

Kripto para birimlerine yönelik tahminleriyle adından söz ettiren eski BitMex kurucusu Arthur Hayes bugünkü yazısında kripto para piyasasının daha da düşeceğini yazdı.

Önceki yazısında Bitcoin için 20.000$’ın Ethereum için 1.000$’ın önemli bir seviye olduğuna dikkat çeken Hayes, şimdiki yazısında önümüzdeki 6 ile 12 ayın kripto para piyasası için daha da korkunç olacağını yazdı.

Hayes’e göre likidite 2022 yılının ikinci yarısı ile 2023 yılının başlarında kripto piyasasında bir sorun oluşturacak.
Hayes yazısını kaleme alırken yaşanacak düşüşle ilgili şunları söyledi:

“Bazen sadece kendinize hala var olduğunuzu hatırlatmak için acıyı yaşamak istersiniz.

Bu bağlamda altcoinlerin önümüzdeki haftalarda şu anki değerlerinin %50’sini kaybedeceğini düşünüyorum.”

Ayı piyasasında yeni düşüşler arayacağını belirten Hayes, değerinin % 98’ini kaybetmiş ve dip seviyelere gelmiş ancak halen aynı seviyelerde bulunan Ethereum Name Server ve LooksRare gibi NFT altcoinlerinde yükseliş beklediğini ifade etti.

Son olarak önceki BTC ve ETH tahminlerinde iyimser kaldığını ve yanıldığını da itiraf eden Hayes, 30 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında kripto piyasasının en büyük satış baskıyla karşı karşıya kalabileceğini düşünüyor.

Haziran ayının başlarında Bitcoin ve Ethereum’un son piyasa düzeltmesiyle birlikte dibi bulmuş olabileceğini belirten Hayes, BTC’nin 25.000- 27.000 dolar, ETH’nin ise 1.700-1.800 dolar arasında destek bulacağını savunmuştu.

İlgili Haber
BitMex Kurucusu Bitcoin ve Ethereum Hakkında Konuştu! Zararda Bekleyen Yatırımcılara Tavsiye Verdi!

Ancak geçtiğimiz günlerde kaleme aldığı yazısında Hayes Bitcoin’de 20.000 dolar, Ethereum’da ise 1.000 dolar seviyesinin önemli olduğunu savunmuş ve bu seviyelerin kırılması durumunda bilgisayarınızı kapatabilirsiniz demişti.

İlgili Haber
Bitcoin Tahminleri Tutmayan Hayes: "Bu Seviyeler Kırılırsa Ekranı Kapatın"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu