binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAltcoinlerde Toparlanma Belirtileri Var Diyen Santiment Bu Beş Altcoine Dikkat Çekti!

Altcoinlerde Toparlanma Belirtileri Var Diyen Santiment Bu Beş Altcoine Dikkat Çekti!

Santiment altcoinlerin toparlanma işaretleri gösterdiğini belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) 26.000 dolar seviyesinde konsolide olmaya devam ederken altcoinlerde yavaş yavaş toparlanma belirtileri göstermeye başlıyor.

Bu noktada popüler platform Santiment de altcoin piyasası Bitcoin’in Ağustos ayında yükseliş momentumunu kaybetmesinin ardından toparlanma işaretleri gösterdiğini belirtti.

Altcoinlerin bu hafta bazı toparlanma belirtileri gösterdiğini ifade eden Santiment, çoğu altcoin yatırımcısının Haziran ayından bu yana zararda olduğuna dikkat çekerek “bu toparlanma belirtileri kesinlikle Haziran ayından bu yana biriken büyük trader kayıplarını telafi etmeye yetmedi.” dedi.

Santiment ayrıca yatırımcıların DODO, GALA, MAGIC, MASK ve SRM gibi altcoinlerin yakın zamanda çok iyi performans göstermesini beklediğini söyledi.

“Altcoinler bu hafta şu ana kadar bazı ılımlı yaşam belirtileri gösterdi, ancak kesinlikle Haziran ayından bu yana biriken büyük trader kayıplarını telafi etmeye yetmedi.

Bununla birlikte pek çok yatırımcı DODO, GALA, MAGIC, MASK ve SRM gibi altcoinlerde tarihi yükseliş fırsattı görüyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail