Kripto HaberleriBitcoinAltı Yıldır Uyuyan Bitcoin Balinası Uyandı! 56,3 Milyon Dolar Değerindeki BTC'leri Yeni...

Altı Yıldır Uyuyan Bitcoin Balinası Uyandı! 56,3 Milyon Dolar Değerindeki BTC’leri Yeni Bir Adrese Taşıdı! Satış Yapacak Mı?

PeckShield, uzun süredir aktif olmayan bir Bitcoin balinasının 6 yıldır atıl durumda olan 2.100 BTC’yi taşıdığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 27.000 doların üzerine çıkarken yaklaşık 6 yıldır hareketsiz halde duran bir BTC cüzdanı tekrardan aktif hale geldi.

Blockchain güvenlik şirketi olan PeckShield, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, uzun süredir aktif olmayan bir Bitcoin balinasının 6 yıldır atıl durumda olan 2.100 BTC’yi taşıdığını duyurdu.

PeckShield, bu balinanın bugünkü fiyatıyla yaklaşık 56,3 milyon dolarlık BTC’yi yeni bir cüzdan olan “1LGnp5…GgM”ye taşındığını duyurdu.

PeckShield, bu balinanın bu Bitcoin’leri ilk olarak 19 Ekim 2017’de aldığını ve o zamanlar değerinin yaklaşık 11,8 milyon dolar olduğunu söyledi.

“19 Ekim 2017’de yaklaşık 2.100 Bitcoin (o zamanlar değeri yaklaşık 11,8 milyon dolar) alan ve 6 yıldır hareketsiz olan BTC adresi bu BTC’leri yeni bir adres olan “1LGnp5…GgM’ye” taşıdı.

Bu BTC’lerin şimdiki değeri 56,3 milyon dolardır.”

Yıllarca işlem yapmayan bir Bitcoin balinasının yeniden harekete geçmesinin çeşitli nedenleri bulunmakla birlikte genel olarak uzun süre sonra harekete geçmesi satış yapacağı şeklinde yorumlanıyor.

Ancak satış dışında yeniden yatırım gibi bir eyleme hazırlanıyor olması da mümkün görünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay