Haberler

”Amazon CEO’su Bitcoin’i Yükseltebilir”

''Piyasayı kurtarabilecek süper kahraman Bezos''

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, kripto paraların yükselmesinin yollarından birisinin Jeff Bezos’tan geçtiğini açıkladı. Kripto para piyasalarının tekrar boğa piyasası bolluğu yaşaması için bir süre içerisinde Amazon CEO’su Jeff Bezos tarafından milyarlarca dolarlık alımlar yapılabilecek olduğunu ve bu sayede piyasada tekrar güvenin hakimiyet kurabilecek olduğunu açıkladı.

Bezos’un milyarlarca dolar servetini riske atarsa kripto para piyasalarının tekrar boğa piyasası yaşayabilecek olduğunu iddia eden Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, bu konuda kesin bir bilgi vermesinin ise mümkün olmayacak olduğunu, Bezos’un kripto paralara ilgi duyup duymayacak olduğunu zamanın gösterecek olduğunu ifade etti.

Bence piyasada tekrar büyük yükselişler yaşatabilecek isimlerden birisi Jeff Bezos’tur. Yapacak olduğu yatırımlar ve atacak olduğu kripto para adımları piyasanın tekrar boğa piyasasına dönmesini sağlayabilir ve insanlar Bezos’u bir güven kaynağı olarak görüp, tekrar yapmayacak olduklarını belirttikleri kripto para yatırımlarına geri dönüş yapabilirler. Bezos bunu kabul eder mi? Kendisine sormak lazım. Şimdi yaşanan ayı piyasasını Bezos tek başına düzeltebilir. – Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
CoinTelegraph

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box