Haberler

”Amazon CEO’su Bitcoin’i Yükseltebilir”

''Piyasayı kurtarabilecek süper kahraman Bezos''

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, kripto paraların yükselmesinin yollarından birisinin Jeff Bezos’tan geçtiğini açıkladı. Kripto para piyasalarının tekrar boğa piyasası bolluğu yaşaması için bir süre içerisinde Amazon CEO’su Jeff Bezos tarafından milyarlarca dolarlık alımlar yapılabilecek olduğunu ve bu sayede piyasada tekrar güvenin hakimiyet kurabilecek olduğunu açıkladı.

Bezos’un milyarlarca dolar servetini riske atarsa kripto para piyasalarının tekrar boğa piyasası yaşayabilecek olduğunu iddia eden Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, bu konuda kesin bir bilgi vermesinin ise mümkün olmayacak olduğunu, Bezos’un kripto paralara ilgi duyup duymayacak olduğunu zamanın gösterecek olduğunu ifade etti.

Bence piyasada tekrar büyük yükselişler yaşatabilecek isimlerden birisi Jeff Bezos’tur. Yapacak olduğu yatırımlar ve atacak olduğu kripto para adımları piyasanın tekrar boğa piyasasına dönmesini sağlayabilir ve insanlar Bezos’u bir güven kaynağı olarak görüp, tekrar yapmayacak olduklarını belirttikleri kripto para yatırımlarına geri dönüş yapabilirler. Bezos bunu kabul eder mi? Kendisine sormak lazım. Şimdi yaşanan ayı piyasasını Bezos tek başına düzeltebilir. – Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
CoinTelegraph
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu