binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAmazon, Kripto Para ve NFT Girişimini Başlatıyor: Tarih Sızdı!

Amazon, Kripto Para ve NFT Girişimini Başlatıyor: Tarih Sızdı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Konuya yakın dört kaynağın verdiği bilgilere göre Amazon, bu ilkbaharda bir dijital varlık projesi ve NFT girişimi başlatıyor.

Şirketin bu girişimlerini yönetmek için çok sayıda kripto para temelli ortakla çalıştığı belirtildi. İki kaynak, girişimin blok zinciri tabanlı oyunlara ve bunlarla ilgili NFT uygulamalarına odaklandığını söyledi.

Kaynaklara Göre Amazon, Blockchain Oyunları Üreterek Bunların Üzerinden Kullanıcıların Ücretsiz NFT Almasını Sağlayacak

Bir kaynağa göre, çalışmalarda yer alan bir örnek, Amazon müşterilerinin kripto para oyunları oynamasını ve bu süreçte ücretsiz NFT almalarını sağlamak olacak.

Kaynaklar, bu çalışmanın halen geliştirilmekte olduğunu söyledi. E-ticaret devinin cesur kripto hedeflerini kamuoyuna duyurması için Nisan ayı belirlenmiş gibi görünüyor.

Kaynaklardan biri, bu girişimi yürüten Amazon yöneticilerinin geçtiğimiz aylarda en az bir aile ofisine başvurduğunu söyledi. Aynı kaynak, o zamanki planın ilk haliyle, bir sanatçıyla en az bir NFT drop’u yapmak olduğunu söyledi. Şirketin Web3 planı o zamandan bu yana önemli ölçüde değişmiş görünüyor.

İlgili Haber  Sıcak gelişme: Amazon ile Bu Altcoin Arasında İşbirliği Açıklandı, Fiyatta Hareketlilik Başladı!

Amazon’un NFT girişimine liderlik eden kişinin personel açısından kim olduğu henüz netlik kazanmadı. Belirli NFT oyun girişimlerini de içerecek olan platforma ilişkin ayrıntılar henüz ortaya çıkmadı, ancak iki kaynak platformun popüler web barındırma platformu Amazon Web Services (AWS) yerine şirketin kendi bünyesinde çalışacağını söyledi.

Şirketin CEO’su Andy Jassy daha önce şirketin NFT satmasına açık olduğunu ve şirketin genel olarak kripto para birimlerine kapıyı kapatmadığını belirtmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail