Haberler

Amazon Kullanıcılarının Büyük Bölümü Kripto Para Satmasını İstemiyor

Investing.com araştırdı.

Investing.com isimli internet sitesi tarafından Amazon kullanıcıları arasında yapılan anket araştırmasında, kaç kişinin Amazon’dan ne istediği araştırıldı. Anket üzerinden yapılan araştırmada, Amazon kullanıcılarının sadece %13 kadarı Amazon’un kripto para borsası kurması veya kripto para satmasını isterken, diğer kullanıcılar ise Amazon’un kripto paralar ile ilgilenmesini istemediklerini açıkladı. Binance’nin CEO’su CZ tarafından geçtiğimiz günlerde ”Amazon er ya da geç bir kripto para sektörüne girmek zorunda kalacak” demesinden sonra bu araştırma yapıldı.

Araştırmada, kullanıcıların %73 kadarı Amazon markalı bilgisayar ve tablet ürünlerinin satışına ilgi duyuyor ve bu ürünlerin satışının ve çeşitliliğinin artmasını istiyor. Amazon’un 2. sırada en fazla ilgi gördüğü konu ise reçeteyle satılan ilaçların Amazon tarafından satışının yapılması ve aynı zamanda uyuşturucu satışının yapılması geliyor. Amazon’un uyuşturucu ve ilaç satmasına ise hem internet yasaları, hem yerel yasalar izin vermiyor ancak Amazon’un ekonomik üstünlüğü sayesinde bu konuda yerel yetkililer ile bazı düzenlemeler yapması gelecekte imkansız değil. En azından 21 yaş ve üzeri yetişkinlere özel olarak yerel düzenlemeler yapılabilir.

*ABD için geçerlidir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu