BitcoinBitcoin CashEthereumLitecoin

AMC’deki Kripto Ödemeleri Resmileşti

Tiyatro devi de dijitalleşmeye ayak uydurdu.

AMC’deki kripto ödemeleri artık resmi hale geldi. AMC CEO’su Adam Aron bir süre önce eğlence devi AMC’nin yıl sonuna kadar kripto ödemelerini kabul etme planlarını duyurmuştu.

Aron, konuyla ilgili attığı son tweetinde “Flaş haber! Söz verildiği gibi, şimdi AMC’de çevrimiçi ödeme yapmanın birçok yeni yolu var. … Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin. Ayrıca Apple Pay, Google Pay, PayPal. İnanılmaz bir şekilde, toplam çevrimiçi işlemlerimizin %14’ünü oluşturuyorlar! Sırada Dogecoin var.” dedi.

AMC kripto ödemeleri için ilk başta sadece Bitcoin’den yanaydı ancak popüler talebe dayanamayarak kripto yelpazesini genişletme kararı aldı.

Bu karar popüler talebin yanı sıra Bitcoin’in yüksek işlem ücretleri ve küçük işlemleri gerçekleştirmek için en ideal seçenek olmamasıydı kuşkusuz. Hal böyle olunca da Bitcoin duyurusundan kısa bir süre sonra CEO Adam Aron; Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin’in de kadroya katılacağını açıkladı.

Dogecoin Ve Shiba Inu Ne Zaman?

Öte yandan Aron’un Twitter’da bir anket gerçekleştirdi ve popüler meme coin Dogecoin’in ödeme yöntemi olup olmaması yönündeki bir soruyla topluluğun nabzını yokladı. Nihayetinde de hediye kartları için Dogecoin ödemelerini dahil etme kararı aldı. DOGE için kesin bir tarih verilmezken Shiba Inu ile ilgili de herhangi bir açıklama yapılmamış olması dikkat çekti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu