Haberler

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) kripto paralar konusunda sessiz!

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) kripto paralar konusunda oldukça fazla sessiz olmasının arkasında yasalar ve mevcut kuralların korunmadığı anlamına gelmiyor. ABD yönetiminin kripto paralar konusunda son birkaç haftadır düşüşlere rağmen açıklama yapmamasının ve önlemler konusunda basın açıklaması yapmıyor olmasının arkasında kripto paralar konusunda ülkede sorun olmadığı şeklinde yorumlanıyor.

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) finans kurumları tarafından geçtiğimiz dönemde kripto para yatırımcılarının dikkatli olması ve kendilerinin de gerekli olan her türlü önlemi almaya devam ettiklerini açıklamış olması ise son birkaç haftadır açıklama yapılmamasını doğruluyor.

Önlemler almayı sürdürecek

ABD’nin önlemler konusunda yeni bir takım önlemler almayı sürdürecek olduğu ve bu önlemler konusunda nasıl adım atacak olduğu veya gelecek süreçte kripto para fiyatlarına rağmen neler yapacak olduğu konusunda ise bilgi bulunmamakla birlikte önlemlerin en üst düzeyde alındığına dair bazı açıklamalar bulunuyor.

  • Kripto para denetimleri ABD kurumlarınca en üst seviyede yapılıyor ve bu denetimler Beyaz Saray yönetimine sürekli olarak ilgili yöneticilere rapor halinde tek tek sunuluyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu