Kripto Para

Amerikan yatırımcılar Bitcoin’i tercih etmeyi sürdürüyor

Amerikan yatırımcıların yaptıkları yorumlar ve açıklamalar incelendi. Dünyanın en önemli yatırımcıları olarak tanımlanan ve tüm dünyaki piyasaları ayakta tutan isimler olarak görülen Amerikan yatırımcılar, kripto paralar içinde düşündükleri ile önem arz ediyorlar. Ekonomik olarak tüm ülkelere oranla daha iyi konumda olmaları, daha fazla yatırımsal alanlarda iş yapmaları ve yatırımlardan para kazanmayı seviyor olmaları dolayısı ile Amerikan yatırımcıların her adımı piyasalarda büyük ses getirmeye yetiyor.

Kripto para piyasası için yapılan araştırmalar ise yatırımcıların büyük kısmının hala daha umutları olduğunu ve yatırımcıların kendi yönlendirmelerine bağlı olarak kripto para piyasasında tekrar yeni rekorların beraberinde ardı ardına gelmesine inandıkları yönünde olmaya başladı.

Kendilerinin sürdürdüklerine inanıyorlar

Amerikan yatırımcıların kripto paraları istemeleri durumunda toplu satışlar ve alımlar ile bir anda değişim yaratabilecek kadar güçlü olduklarına inandıkları yorumları artış gösterirken, bunun olması için toplu alımların ciddi manada piyasayı etkileyebilecek olduğu çok açık. Kripto para yatırımlarını sürdürecek olduklarını belirten ABD’li yatırımcıların bu açıklamaları hala daha umut olduğunu ve bazı şeylerin piyasaya bağlı olmadığını gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu