Haberler

Amerikan yönetimi yerel kripto paraya karşı

Amerikan yönetimi ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar ve açıklamalar yeterince kripto paralar için iyi değil. ABD’nin kendisine ait kripto para çıkarmamak konusunda düşüncesinin arkasında yatan sebep ve nedenlerin nasıl ve neler olduğu bilinmezken, Amerikan yönetiminin Bitcoin’i yönetiyor olabilecek olduğu iddialarını canlandırıyor.

Bitcoin’in sahibi olduğuna inanılan kişinin ABD’de olduğuna dönük iddialar ve bu yönde araştırmaların olması dolayısı ile ABD’nin kripto paraları kontrol ediyor olabilecek olduğuna inanan insan sayısı haklı olarak son derece fazla ve bu oran sürekli olarak daha da fazla artıyor.

ABD neden açıklama yapmıyor?

ABD’nin kripto paralar konusunda açıklama yapmamasının arkasında ne olduğu bilinmese de birçok konuda açıklama yapmayı tercih etmeyen Washington yönetimlerinin bu konuyu da dünyadan gizli tutma istekleri sürüyor. Olumsuz durumların önüne bu şekilde geçilse dahi insanların merakının giderilmemesi oldukça fazla probleme ve daha büyük sorunlara sebep olabiliyor.

  • ABD yönetimi her yıl trilyonlarca dolarlık ekonomik verisi ile dünyada ekonominin yönetildiği ülke olarak tanıyor ve bu veriler tüm dünya ile paylaşılıyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu