Avalanche

Analist, Ethereum (ETH) Yerine Bu Altcoini Tercih Etti: 100 Dolar Sonrası Tufan!

Önde gelen kripto para analisti Cantering Clark, AVAX fiyatı 100 doları görünce fırtınanın başlayabileceğini düşünüyor.

Kripto para sektörünün öne çıkan analistlerinden birisi olan Cantering Clark, çoğunlukla Ethereum (ETH) odaklı tahminleri ile biliniyor. Analist, sıkı bir ETH fanatiği olarak bilinse de yaptığı son analizi ile aslında herkesi şaşırtarak başka bir altcoini yorumladı. Analistin yükseliş beklediği altcoin ise Ethereum yerine Avalanche (AVAX) oldu.

AVAX, 100 Dolar Sonrası Durdurulamayabilir

Kripto para sektörü son günlerde yavaş yavaş boğa esintileri göstermeye başladı ve lider kripto para birimi Bitcoin 48.000 dolar üzerine iğne attı. ETH bu esnada 3.500 dolar seviyesini test ederken altcoinlerin geneli ise hareketlendi.

Ciddi bir hareketlilik içerisine henüz giremeyen AVAX ise 100 doları zorluyor ve 93 dolara kadar yükseldi. Ünlü analist ise AVAX’in asıl rallisinin 100 dolar sonrasında başlayacağını düşünüyor.

Popüler kripto para analisti Cantering Clark, an itibarıyla 93 dolar seviyelerinden işlem gören AVAX için 100 dolar üzeri olası senaryolara dikkat çekti.

Analist, 100 dolara ulaşılması sonrasında “yüzler etkisinin” başlayacağını vurguladı. Bu etki aslında Binance Coin’de 2021 yılında görüldü ve BNB 100 doları devirdikten sonra 600 dolara kadar yükseldi. Bunun sebebi aslında insanların bir anda 100-200-300 dolar olarak fiyat beklentisi içerisine girmesi olabilir. Analiste göre LUNA da benzer bir gelişme içerisine girdi ve aslında LUNA fiyatı an itibarıyla 104 doların da üzerine çıktı.

AVAX, Türkiye‘de de bir hayli popüler ve olası bir altcoin rallisinde en hızlı yükselecekler arasında yer alabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu