Kripto HaberleriAltcoinAnaliste Göre Piyasadan Pozitif Ayrışan Bu Altcoinde Ömürlük fırsat Var!

Analiste Göre Piyasadan Pozitif Ayrışan Bu Altcoinde Ömürlük fırsat Var!

Popüler analist satın alım fırsatı olarak gördüğü altcoini açıkladı.

Takip et

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasalarına uzun süredir kırmızı renk hakim. Bu bağlamda BTC ve çoğu kripto para birimlerinde düşüşler yaşanıyor.

Ancak bazı kripto paralar var ki BTC ve piyasaya rağmen artış yaşıyor. Bu kripto paralardan biri de Chainlink (LINK) olarak karşımıza çıkıyor.

Chainlink’in piyasadan pozitif ayrıştığını düşünen popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda merkezi olmayan oracle ağının yerel tokeni LINK konusunda iyimser olduğunu söyledi.

LINK satın almak için şimdinin doğru zaman olduğunu belirten analist satın alınması için uygun seviyeleri de paylaştı:

“6-8 dolar arasındaki bir seviye LINK satın alınması için doğru zaman ve ömürlük bir fırsat.”

2022 yılının Ocak ayının başlarında yaklaşık 28 dolar seviyesinde olan Chainlink, Eylül ayına kadar %75’lik bir düşüş yaşadı.

Halihazırda 7 dolar seviyelerine kadar gerileyen LINK, son 7 günde yaşadığı %6,35’lik düşüşle 6,20 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

Ancak piyasadaki genel düşüş eğilimine rağmen son 24 saatte %2,33’lük artış kaydeden LINK yazım esnasında 7,19 dolar seviyesinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları