binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnalistler: "Bitcoin Fiyatında Belirsizlik Var, Balinalar Bu Altcoinlere Yöneldi!"

Analistler: “Bitcoin Fiyatında Belirsizlik Var, Balinalar Bu Altcoinlere Yöneldi!”

QCP Capital, sermayenin Solana (SOL), BNB Coin, Avalanche (AVAX) gibi popüler altcoinlere aktığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.000 doların üzerine çıkarken ve bu seviyelerin üzerinde sıkı bir şekilde tutunarak yavaş yavaş yükselmeye devam ediyor.

Bununla birlikte, Bitcoin’deki yükseliş sonrası büyük kâr eden Bitcoin yatırımcıları ve balinalar, son 24 yılda çift haneli kazançlar elde eden Solana (SOL), BNB Coin, Avalanche (AVAX) gibi popüler altcoinlere geçiş yaparak burda da büyük kârlar elde ediyor.

Bu noktada Singapur merkezli kripto para para şirketi QCP Capital, Bitcoin fonlama oranlarının düştüğüne dikkat çekerek bu düşüşün fiyat için hem yükseliş hem düşüşle sonuçlanabileceğini söyledi.

“Fonlama oranlarındaki bu düşüş, kaldıraçlı seviyelerinin tersine döndüğüne, yani spot fiyatın düşeceğine mi işaret ediyor? Yoksa kaldıraç seviyelerindeki bir düşüş, spot fiyatın başka bir yükselişe geçmesinin yolunu mu açıyor?

Bunu şu anda söylemek imkansız ama fonlama faizlerinin bu yüksek seviyelerde kalmasının zor olduğunu biliyoruz ve normalleşmeye devam edeceğini düşünüyoruz.”

Para Büyük Altcoinlere Akıyor!

Bitcoin’deki belirsizliğin ortasında sermeyenin büyük altcoinlere aktığını belirten analistler bu altcoinler arasında Solana (SOL), BNB ve Avalanche (AVAX) olduğunu söyledi.

“Bir başka ilginç gözlem de, sermayenin büyük altcoinlere dönüşmesi ve SOL, BNB ve AVAX’ın gece boyunca önemli ölçüde artmasıdır.

Özellikle BNB, bir sonraki lansman havuzu sürümü için getirileri birleştirmek için BNB stakerlerinin büyük airdrop’larını satması ve daha da fazla BNB satın almasıyla, güçlü bir yükseliş yaratmayı başardı.”

Bu noktada BNB 633 dolara, SOL 173 dolara AVAX ise 59 dolara kadar çıktı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail