binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnalistler, "Bitcoin'de İnanılmaz Şeyler Oluyor" Dedi, BTC ve Spot ETF'lerin Geleceğine Dair...

Analistler, “Bitcoin’de İnanılmaz Şeyler Oluyor” Dedi, BTC ve Spot ETF’lerin Geleceğine Dair Konuştu

Analistler, Bitcoin rekordan rekora doğru giderken BTC spot ETF'lerinin geleceğine dair konuştu ve altınla karşılaştırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sadece iki aydır işlem gören spot Bitcoin ETF’leri kripto para sektöründe şimdiden önemli bir etki yaşattı.

GSR Araştırma Analisti Brian Rudick, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“ABD spot Bitcoin ETF’leri en iyimser beklentilerin bile ötesinde büyük bir başarı elde etti. Sadece iki ay içinde 10 milyar doları aşan girişleri, çoğu kişinin ilk yıl içinde yapacaklarını düşündüklerine yaklaşıyor.”

Rudick ayrıca ETF’lere fon girişinin artması için şirketlerin satış çabalarının artması, varlık yöneticilerinin ürün yelpazesine eklenmesi ve GBTC çıkışlarının normalleşmesi gibi argümanlar olduğunu da sözlerine ekledi.

İlgili Haber  Ethereum'da Büyük Güne Saatler Kaldı! İşte Tüm Bilinmesi Gerekenler ve Beklenenler!

Van Buren Capital’in Genel Ortağı Scott Johnsson, Bitcoin ETF’lerinin lansmanını 2004 yılında ilk altın ETF’sinin lansmanıyla karşılaştırdı. Analist, başlangıçta günde 50 milyon dolar aralığında mütevazı bir akış bekliyordu. Ancak gerçekler beklentilerinin çok ötesine geçti:

“Sanırım şu anda beklentilerimin boşa çıktığını kesin olarak söyleyebileceğimiz bir noktadayız. ilk altın ETF’sine kıyasla, günlük net girişler göreceli (yönetilen varlıkların yüzdesi veya bugüne kadarki toplam girişlerin %’si) ve mutlak bazda olağanüstü güçlü oldu.”

Johnsson, Bitcoin ETF kategorisinin ortaya çıkışını hala GLD benzeri bir ürünün benimsenmesine benzer olacağını ancak çok daha hızlı bir zaman çizelgesinde gerçekleşeceğini düşünüyor:

“Altın ETF’sinin doyuma ulaşması yaklaşık on yıl sürmüşken, spot BTC ETF’leri aynı şeyi çok daha kısa sürede yapabilir. Yol boyunca düşüşler/çıkışlar olmayacağı anlamına gelmiyor, ancak şu ana kadar gördüklerimiz gerçekten inanılmaz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail