Kripto HaberleriAnalizAnalistten Bitcoin ve Kripto Para Açıklamaları: "Gerçek Boğa Bu Tarihte Gelebilir"

Analistten Bitcoin ve Kripto Para Açıklamaları: “Gerçek Boğa Bu Tarihte Gelebilir”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Smiley Capital, Twitter üzerinden paylaştığı gönderisinde Bitcoin ve genel kripto para piyasası hakkında değerlendirmelerini paylaştı.

Smiley Capital’e göre, kripto para piyasası bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşamayacak ancak 2024’ün sonları için daha boğa eğilimli bir görünüm sergileyecek.

Analist, yalnızca belirli bir altcoin sepetinin rotasyonel olarak performans göstereceğine ve genel piyasa derin bir düzeltme yaşadığında dolandırıcılık içeren coinlerin çoğunun düşük seviyelerine geri döneceğine inanıyor.

Analist, piyasanın hala gerçek bir “boğa piyasasından” uzak olduğuna ve BTC’nin uygun “geç döngü” hype’ına kadar ETH ve diğer ana coinlerden daha iyi performans göstereceğini savunuyor.

Smiley Capital yaptığı açıklamasında, boğa piyasası için 2024-2025 döneminin ortaları veya sonlarına doğru bir tarih beklediğini söyledi.

İlgili Haber
Seçkin Bitcoin Analisti, BTC Fiyatında Takip Edilmesi Gereken İki Seviyeyi Açıkladı!

Son olarak Smiley Capital, ünlüler yeniden kripto para reklamlarına başladığında ve kripto piyasası ana akım haline geldiğinde yatırımcıları piyasadan yavaşça, sessizce ve taktiksel olarak çıkmaları konusunda uyarıyor.

Analiste göre bu durum, kripto para alanı S&P500 içinde bir teknoloji sektörü haline gelmeden önceki son fırsat olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları