Kripto HaberleriAnalizAnalistten Bitcoin Yorumu: "Boğa Senaryosu Konuşabilmek İçin Bu Seviye Aşılmalı"

Analistten Bitcoin Yorumu: “Boğa Senaryosu Konuşabilmek İçin Bu Seviye Aşılmalı”

Kripto para analisti Trend Rider, Bitcoin fiyatına dair son görüşlerini Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Trend Rider, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında Bitcoin fiyatının güncel görünümüne dair görüşlerini takipçileriyle paylaştı.

Twitter’da kişisel kısa vadeli güncellemesini paylaşan kripto para analisti Trend Rider’a göre Bitcoin fiyatı 25.800 dolarlık kilit destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardı.

Bununla birlikte analiste göre BTC piyasanın eğilimini ve volalitesini izleyen teknik bir gösterge olan Rider Band’ın direnciyle karşı karşıya.

İlgili Haber
Yeni Piyasaya Sürülen Bu Altcoin Dava Tehdidi ile Karşı Karşıya: "Paramızı İade Edin!"

“Boğa Senaryosunun Konuşulabilmesi İçin Bitcoin Fiyatının 27.500 Doların Üstüne Çıkması Gerekiyor”

Trend Rider, Rider Bandının daraldığını ve bunun da büyük bir fiyat hareketinin yakın olduğu anlamına geldiğini söyledi.

Bitcoin’in 27.000 doları geri aldığını görmenin harika olduğunu söyledi, ancak bu zaman diliminde yükseliş senaryolarını düşünmeden önce fiyatın 27.500 dolardaki bandın üzerine çıkması veya bazı sıçrama sinyalleri göstermesi gerektiği konusunda uyardı.

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları