BitcoinCardano

Analistten Cardano (ADA) Yatırımcılarını Sevindirip, Ethereum (ETH) Yatırımcılarını Üzen Tahmin!

Capo, Cardano için yükseliş bekliyor!

Kripto para sektörünün birkaç haftadır etkisini gösteren yükselişi, Bitcoin’in (BTC) son 24 saat içerisinde 43.800 dolar seviyesine gelmesi ile beraber yavaşlamış gibi gözüküyor.

BTC fiyatı kısa süreliğine 44 000 doların, ETH fiyatı da 3.000 doların altına geriledi ancak şu an ikisi için de durumun güzel gözüktüğü söylenebilir.

Ünlü bir kripto para analisti ise önümüzdeki günlerde BTC için durumun iyi gideceğini ve buna Cardano’nun (ADA) eşlik edeceğini düşünüyor. Analist, ETH yatırımcılarına ise kötü haber vermek zorunda kaldı.

Analist, BTC ve ADA Tahminlerini Açıkladı

Ünlü kripto para analisti Capo, 140.000’den fazla takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında Bitcoin’in şu an iki aylık akümülasyon bölgesini kırıp buradan yoluna devam etmeye hazır gözüktüğünü belirtti. BTC fiyatı için 40.000 dolar kritikti ve Capo’ya göre bunun kırılması ile beraber her şey yoluna girmeye hazır.

Analist, BTC fiyatı için şu an yaşanan kırılmanın aslında Eylül ayında 11.000 doların üzerine çıkılması ile benzer konumda olduğunu vurguladı.

BTC o tarihlerde 11.000 doları kırdıktan sonra 64.000 dolara kadar yükselmişti. Capo’nun tek tahmini ise BTC ile sınırlı değil. Analist, BTC’nin 50.000 dolar üzerine çıkmasını beklerken ADA’nın da buna eşlik ederek tüm zamanların rekorunu tazeleyeceğini düşünüyor.

Analist, Ethereum’un ise BTC karşısında değer kaybetmesini bekliyor. Capo, şu an ETH yerine ADA’nın daha sağlam bir görünüme sahip olduğunu belirterek dikkatleri de ADA üzerine çekti. ADA için 57 SATS seviyesinin üzeri ise analiste göre bir yükseliş işareti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu