Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Firması Santiment Verilerine Göre, Bu Altcoin Geliştirme Faaliyetlerinde Ethereum'a Fark Attı!

Analiz Firması Santiment Verilerine Göre, Bu Altcoin Geliştirme Faaliyetlerinde Ethereum’a Fark Attı!

Bu altcoin, son zamanlarda Ethereum'u geride bırakarak geliştirme faaliyeti açısından kayda değer bir ilerleme gösterdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yerel kripto para birimi ADA tarafından beslenen blok zinciri platformu Cardano, son zamanlarda Ethereum’u geride bırakarak geliştirme faaliyeti açısından kayda değer bir ilerleme gösterdi.

Cardano, Ethereum’u Geliştirme Faaliyetlerine Göre Geride Bıraktı

Bu bilgi, önde gelen bir kripto para analitiği ve piyasa verileri sağlayıcısı olan Santiment’ten geliyor.

Santiment’in verilerine göre Cardano, önemli ilerlemeler ve geliştirme faaliyetlerinde bir artış göstererek bu açıdan Ethereum’u geride bıraktı. Geliştirme faaliyeti, bir blok zinciri projesinin büyümesinin ve geliştirme ekibinin bağlılığının önemli bir göstergesidir.

Cardano platformunda artan geliştirme faaliyeti, devam eden iyileştirmeler, güncellemeler ve yeni özelliklerin uygulanması anlamına gelmektedir. Bu ivme, Cardano ekibinin blok zinciri ekosistemini geliştirme ve yeteneklerini genişletme konusundaki kararlılığını ve ilerlemesini göstermektedir.

Cardano’nun geliştirme odaklı yaklaşımı, güvenli, ölçeklenebilir ve sürdürülebilir bir blok zinciri platformu oluşturma taahhüdüne dayanmaktadır.

İlgili Haber
Analiz Şirketi Bu Altcoinde Şüpheli Balina Alarmı Verdi: "Fiyatı Manipüle Ediyor Olabilir"

Cardano, araştırma ve bilimsel titizliğe öncelik vererek, çok çeşitli merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırabilecek ve kripto alanında yeniliği teşvik edebilecek sağlam bir altyapı sağlamayı amaçlamaktadır.

Cardano’nun 26 Mayıs haftasına ilişkin geliştirme güncellemesi, birden fazla cephede ilerleme kaydedildiğini gösteriyor. Çekirdek teknoloji ekibi node, ağ ve defter geliştirmelerine odaklandı.

Cüzdan hizmetleri, Lace cüzdanına çok adresli cüzdan aktarımının tanıtıldığını gördü ve ekip ayrıca çoklu delegasyon kullanıcı arayüzü bileşenleri için zemin hazırladı. Akıllı sözleşme cephesinde, Plutus ve Marlowe ekipleri araçları iyileştirmek ve özellikleri uygulamakla uğraştı.

Platformun yerel kripto para birimi ADA da yatırımcılar ve meraklılar arasında önemli bir ilgi ve popülerlik kazanmıştır. Cardano’nun başarısı, ADA sahiplerinin platformun yönetişimine katılmasını sağlarken enerji verimliliği ve ağ güvenliği sağlayan proof-of-stake konsensüs algoritması gibi benzersiz özelliklerine bağlanabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Sktir mk ibneleri

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay