Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Şirketi Açıkladı: "Kurumsal Yatırımcılar Bu Hafta Bu Altcoine Long Açıyor!"

Analiz Şirketi Açıkladı: “Kurumsal Yatırımcılar Bu Hafta Bu Altcoine Long Açıyor!”

Takip et

Kripto piyasa yapıcı şirketi Cumberland, kurumsal yatırımcıların bu hafta altcoin rallisi sırasında Ethereum’daki long pozisyonlarını artırdıklarını söyledi.

Chicago merkezli firma, Perşembe sabahı hafif bir geri çekilmeye rağmen yükseliş trendinin bozulmadığını ve tekniklerin makro konulardan etkilenmediğini tweetledi.

“Altcoin Rallisi, Makro Ekonomik Faktörlerden Bağımsız Gerçekleşti”

Şirket, Twitter üzerinden paylaştığı mesajında ETH’nin yükselişi ile ilgili şunları söyledi:

“Bu hareket kripto para tabanlı gerçekleşti: Sepolia test ağı 6 Temmuz’da başarılı bir şekilde proof-of-stake ile birleşti ve sonbahar başında bir ana ağ birleşmesi için zemin hazırladı.”

Ana ağ birleşmesi, Ethereum Blockchain’inin proof-of-work’ten proof-of-stake konsensüs mekanizmasına geçişini ifade ediyor. Geçen hafta yapılan bir geliştirici görüşmesi sırasında, birleşmenin Eylül ayında gerçekleşeceği öngörülmüştü. Benzer tahminlerin geçmişte değişikliklere uğradığını da belirtmek gerekir.

İlgili Haber
Ripple'dan (XRP) Resmi Açıklama Geldi: Yıllardır Süren Bela Nihayet Bitti!

Firma, portföy dağıtımının şu anda hiçbir şekilde aşırı talep görmediğini, bu nedenle “ibreyi hareket ettirmek” için önemli kaynak akışı gerekmeyeceğini söyledi. Ayrıca şirket, tezgah üstü işlem masası aracılığıyla artan akışlar gördüğünü de belirtti. Geçtiğimiz hafta boyunca alım ve satım oranlarının yükseldiğini ve bu alıcıların kurumsal olduğunu belirtti.

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin Perşembe günü Paris’teki ETH CC’de birleşme hakkında konuşarak yol haritasını ve yükseltmenin daha önce tartışılan faydalarını yinelemişti.

ETH son dönemdeki performansı ile birlikte kripto para piyasasının büyük bir bölümünün ve Bitcoin’in performansını geride bırakmayı başarmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları