coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Şirketi, Binance'te Listelenebilecek ve Airdrop Verebilecek 16 Potansiyel Altcoini Sıraladı!

Analiz Şirketi, Binance’te Listelenebilecek ve Airdrop Verebilecek 16 Potansiyel Altcoini Sıraladı!

Kripto para analiz şirketi Layergg, yaptığı açıklamasında potansiyel listeleme adaylarını sıraladı. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Layergg kısa süre önce yakın gelecekte Binance’de listelenebilecek potansiyel altcoin projelerini öngören bir açıklama yayınladı. Şirket bu projeleri dört gruba ayırdı: Yeni Eklenen Projeler, Ön Sıralarda Yer Alanlar, Çekişmeliler ve Potansiyel.

Yeni Eklenen Projeler:

StakeStone: StakeStone’un yönetim tokeninin airdrop promosyonu şu anda Web3WithBinance’de yayında. Kullanıcılar Omnichain Karnavalı kampanyasına katılarak puan kazanabilirler.

Solv Protokolü (SOLV): 150.000 SOLV Token Airdrop Promosyonu Web3WithBinance üzerinde devam ediyor. Puanlar, Getiri Piyasası kullanılarak veya SolvBTC için BTCB stake edilerek ve kilitlenerek kazanılabilir.

Babylon (BBN): BTC ekosisteminde en çok beklenen projelerden biri olan Babylon, Web3WithBinance ile yeni bir entegrasyona sahip. Herhangi bir airdrop promosyonu olmasa da, kullanıcılar testnet üzerinde BTC stake ederek airdroplara potansiyel olarak maruz kalabilir.

UXLINK (UXLINK): UXLINK, Dappradar’daki sosyal sıralamalarda üst sıralara yükseldi. Web3WithBinance üzerinde bir Airdrop Promosyonu devam ediyor. Analiz şirketine göre senaryo, birçok UXLINK sahibinin bulunduğu NOT listelemesine benzer olabilir.

Phaver (SOCIAL): Lens Protokolünün en çok kullanılan dApp’ı olan Phaver, yakın zamanda Farscaster ile entegre oldu. Bir Airdrop promosyonu şu anda Web3WithBinance’de yayında.

İlgili Haber  Bloomberg Analisti Bugün Büyük Gün Dedi, Olacakları ve ETH ETF'lerinin İşlem Göreceği Tarihi Açıkladı

Önde gelenler arasında StakeStone, Solv Protocol, Babylon, Puffer, Kinza, Gomble ve KiloEx bulunuyor.

Analiz şirketine göre yarışmacılar Phaver, UXLINK, zkLink, BEVM, Jumper Exchange ve SynFutures olarak listeleniyor.

Potansiyel adaylar arasında KelpDAO, Swell ve Particle bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları